Google představil svou vlajkovou loď. Telefon za 19 tisíc nabídne nejlepší Android

ČTK ČTK
16. 10. 2019 11:06
Americký internetový gigant Google představil čtvrtou generaci svých chytrých telefonů Pixel a některá další elektronická zařízení. Cena nových telefonů bude začínat na 749 eurech (zhruba 19 300 Kč), píše agentura DPA.
Google Pixel 4
Google Pixel 4 | Foto: Reuters

Telefony budou oficiálně k mání od 24. října. Prozatím ovšem zřejmě ne pro český trh. Podle Hospodářských novin bude Google Pixel 4 nabízet ve dvou velikostech. Pixel 4 a Pixel 4 XL budou mít z velké části shodnou vnitřní výbavu, která je poměrně konzervativní. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 19 minutami

Twitter zavede funkci spropitného celosvětově, platby přijme i v bitcoinech

Internetová sociální síť Twitter se rozhodla rozšířit funkci, která uživatelům umožňuje jednoduše zasílat peníze autorům příspěvků, aby tak ocenili jejich činnost. Funkce spropitného s označením Tip Jar (sklenice na spropitné) bude nově dostupná celosvětově a platby bude přijímat i v bitcoinech. Twitter to oznámil ve čtvrtek. Firma tak chce držet krok s provozovateli jako Patreon, kteří funkci také nabízejí.

Twitter novou funkci od května testoval. Peníze jejím prostřednictvím mohli posílat všichni uživatelé, přijímat je ale byla schopna pouze skupina vybraných uživatelů, která zahrnovala například novináře, experty a zástupce neziskových organizací. Tato skupina by se však měla časem rozšiřovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy