Víme, kde se dobře pracuje. Prohlédněte si oceněné nejlepší kanceláře roku

Foto: CBRE
spi spi
7. 2. 2019 19:31
Kancelář podobná herně, sedačky rozmístěné kolem stolu tak, že připomínají řetízkový kolotoč či kuchyňka, v níž ze zdi trčí konec auta. Tak vypadají kanceláře, které zvítězily v jedné z devíti kategorií letošního ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku 2018. Podívejte se, jak se v nich zaměstnancům pracuje.
 

Právě se děje

před 18 minutami

USA mají podle Trumpa v hledáčku třetího muže Islámského státu

Spojené státy vědí, kde se nachází třetí nejvyšší velitel samozvaného Islámského státu (IS) z doby, kdy organizaci vedl nyní už zneškodněný abú Bakr Bagdádí. Šéf Bílého domu to dnes podle agentury Reuters řekl při debatě po projevu v Ekonomickém klubu v New Yorku.

"Bedlivě pozorujeme jeho třetího muže," řekl Trump, aniž by prozradil identitu nového terče. "Jeho trojka má velký problém, protože i o něm víme, kde je," dodal americký prezident.

Vůdce teroristické organizace Bagdádí zemřel 27. října při operaci americké speciální jednotky na severu Sýrie, když na útěku odpálil nálože na svém těle. Od Bagdádího smrti se USA snaží zamezit opětovnému vzkříšení IS a zaměřují se na možné nástupce, přívržence a příbuzné bývalého vůdce organizace.

Zdroj: ČTK
Další zprávy