Střešní běžecká dráha a 26 km geotermických vrtů. ČSOB ukázala novou obří centrálu

Klikněte pro vstup do galerie.
Když v roce 2007 sestěhovala ČSOB své zaměstnance do nové centrály v pražských Radlicích, stavba byla tehdy označena nejzelenější kancelářskou budovou nejen v Česku, ale v celé střední Evropě.
Bance však nové ústředí kapacitně nestačilo a tak se rozhodla v sousedství přistavit další budovu. Ta je technologicky vyspělejší a energeticky úspornější než první objekt.
Obě budovy tak pojmou téměř pět tisíc zaměstnanců. Do nové budovy se přestěhovaly dceřiné společnosti skupiny ČSOB, které předtím sídlily na různých místech v Praze.
Nová centrála je propojena se stávajícím sídlem lávkou pro pěší přes Radlickou ulici, obě budovy tak tvoří jeden celek.
Foto: ČSOB
Martina Marečková
Aktualizováno 27. 6. 2019 17:12
ČSOB oficiálně představila novou centrálu. Ve spojených budovách v pražských Radlicích tak nyní může pracovat téměř pět tisíc zaměstnanců. Moderní budova využívá moderní technologie a disponuje například největší soustavou geotermických čerpadel v Česku. Vznikla vedle původní centrály banky, která už ČSOB kapacitně nestačila.
 

Právě se děje

před 46 minutami

Izraelské letectvo obnovilo údery proti Islámskému džihádu v Pásmu Gazy, neoficiální příměří se hroutí

Izraelské letectvo obnovilo údery proti Islámskému džihádu v Pásmu Gazy v reakci na ostřelování raketami, jímž palestinská radikální skupina porušila příměří dohodnuté ve čtvrtek. Informovala o tom v noci na pátek izraelská armáda. Podle agentury AP oznámení nasvědčuje tomu, že neoficiální příměří vyhlášené před téměř 24 hodinami se hroutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy