Český Vodafone má nového šéfa, povede ho Petr Dvořák

ČTK Ekonomika ČTK, Ekonomika
9. 2. 2018 14:35
Novým generálním ředitelem české pobočky Vodafonu se stal pětačtyřicetiletý Petr Dvořák, který byl dosud dočasně pověřený řízením firmy. Funkci převzal po Jiřím Báčovi, který z osobních důvodů rezignoval v lednu. Dvořák dosud ve Vodafonu působil jako viceprezident pro nefiremní zákazníky. Z této pozice měl na začátku letošního roku přejít do čela firmy Vodafone Malta. Na toto místo bude Vodafone hledat jiného kandidáta. Dvořák dříve působil jako manažer ve společnosti Lybar, v marketingu Nestlé či ve společnosti T- Mobile.
Petr Dvořák.
Petr Dvořák. | Foto: Vodafone.cz
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 27 minutami

Twitter zavede funkci spropitného celosvětově, platby přijme i v bitcoinech

Internetová sociální síť Twitter se rozhodla rozšířit funkci, která uživatelům umožňuje jednoduše zasílat peníze autorům příspěvků, aby tak ocenili jejich činnost. Funkce spropitného s označením Tip Jar (sklenice na spropitné) bude nově dostupná celosvětově a platby bude přijímat i v bitcoinech. Twitter to oznámil ve čtvrtek. Firma tak chce držet krok s provozovateli jako Patreon, kteří funkci také nabízejí.

Twitter novou funkci od května testoval. Peníze jejím prostřednictvím mohli posílat všichni uživatelé, přijímat je ale byla schopna pouze skupina vybraných uživatelů, která zahrnovala například novináře, experty a zástupce neziskových organizací. Tato skupina by se však měla časem rozšiřovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy