Žluté autobusy nově dojedou až do Sokolova a Chebu

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
14. 6. 2012 16:04
O tyto dvě destinace firma rozšíří stávající linku Praha–Karlovy Vary
Foto: Scania

Praha - Autobusy Student Agency budou nově jezdit do nejzápadnějšího cípu republiky. Společnost dnes oznámila, že její žluté autobusy budou pravidelně jezdit také do Sokolova a Chebu.

O tyto dvě destinace firma od 16. července rozšíří stávající linku Praha - Karlovy Vary. Spoje Student Agency express budou do Sokolova a Chebu zajíždět osmkrát denně v obou směrech, prodej jízdenek byl již zahájen.

Jednorázová jízdenka z Prahy do Sokolova vyjde na 165 korun, cestující do Chebu či z Chebu zaplatí 190 korun. Zvýhodněné jízdné vyjde na 130, respektive 160 korun.

Autobusy ČSAD Karlovy Vary na stejné trase jezdí za obdobnou cenu. Ze Sokolova až do pražské zastávky na Hradčanské vyjde základní jízdné na 165 korun, za jízdu na Florenc si cestující připlatí 5 korun. Z Chebu tato jízdenka vyjde na 190, respektive 200 korun.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Autobusová doprava - kam se s ní dostaneme?

 

Právě se děje

před 12 minutami

Ve velkém procesu v Salvadoru odsoudili 373 členů známého gangu

Salvadorský soud dnes poslal do vězení 373 členů nechvalně proslulé zločinecké organizace Mara Salvatrucha. Výše trestů se různí, některé jsou v délce až 74 let. Podle agentury AP o tom informovala tisková služba příslušného soudu v hlavním městě San Salvadoru.

Během procesu se podle soudních dokumentů mimo jiné potvrdila tajná jednání mezi kriminálními skupinami a politiky ohledně podpory ve volbách v roce 2014. Potvrdily to předložené důkazy ve formě videozáznamů, fotografií a přepisů zachycených telefonních rozhovorů.

Předsedající soudce Godofredo Salazar v této souvislosti kritizoval prokurátory, že nevznesli obžalobu vůči politikům jak z levicové Fronty národního osvobození Farabunda Martího (FMLN), tak z pravicového Nacionalistického republikánského spojenectví (ARENA).

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Před pěti lety z bankomatu v Mělníku zmizelo šest milionů korun, policie nyní obvinila dva muže

Policie zadržela dva muže, kteří jsou podezřelí z toho, že před pěti lety vykradli bankomat v Mělníku. Podle kriminalistů z něho odnesli šest milionů korun. Hrozí jim pět až 12 let vězení.

"Pracovali v bezpečnostní agentuře, která poskytuje služby v převozu peněz a provozuje bezpečnostní systémy. Měli tak detailní znalosti o chodu společnosti, znali způsob manipulace s kazetami na bankovky a jejich doplňování do bankomatů," uvedla mluvčí.

Policisté oba, čtyřicetiletého a čtyřiačtyřicetiletého muže, zadrželi 4. prosince. Obvinili je z vloupání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy