Sazku opouští její dlouholetý mluvčí Zikmund

Ekonomika Ekonomika
3. 2. 2011 17:22
Loterijní společnost mění tiskového mluvčího, stal se jím bývalý novinář Jan Tuna
Za Aleše Hušáka bude s médii od teď mluvit nový muž - mluvčí O2 areny Jan Tuna.
Za Aleše Hušáka bude s médii od teď mluvit nový muž - mluvčí O2 areny Jan Tuna. | Foto: Ludvík Hradilek

Praha - Uprostřed bitvy o svou budoucnost mění Sazka svého prostředníka v komunikaci s médii. Společnost oznámila, že po více než šesti letech odchází z pozice tiskového mluvčího Zdeněk Zikmund.

Na jeho místo nastupuje dosavadní mluvčí firmy Bestsport, majitele a provozovatele O2 areny, Jan Tuna. Podle vyjádření sazky bude svou funkci vykonávat zároveň v obou společnostech, stejně jako to dělal Zdeněk Zikmund v letech 2004 až 2009.

Zikmund opouští podle oficiálního vyjádření Sazku "po vzájemné dohodě, aby se mohl věnovat jiným aktivitám".

"Zdeněk pro nás už jako mediální konzultant při výstavbě arény udělal mnoho pozitivní práce a stal se významnou součástí našeho týmu," uvedl šéf Sazky Aleš Hušák.

Jan Tuna v minulosti působil jako reportér ve zpravodajství na Nově i Primě, poté moderoval na Frekvenci 1 pořad Pressklub. Od roku 2009 pracuje jako mluvčí Bestsportu.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Trump propustil Albrightovou a další z poradního orgánu Pentagonu

Americký prezident Donald Trump pokračuje necelé dva měsíce před koncem svého mandátu v personálních změnách na ministerstvu obrany. Podle zdrojů časopisu Foreign Policy zbavil funkce několik vysoce postavených činitelů z Odboru obranné politiky (DPB), což je externí poradní orgán ministerstva. Mezi nimi byla například Madeleine Albrightová, česká rodačka, jež byla první ženou, která stála v čele americké diplomacie v letech 1997 až 2001. Zprávy o personálních změnách následně potvrdilo i ministerstvo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy