Končí první série investičního magazínu Horký prachy

Ekonomika Ekonomika
25. 8. 2011 13:57
Televize Prima v neděli dopoledne vysílá magazín pro drobné investory
Diana Kobzanová a diamantový náhrdelník za 3 miliony
Diana Kobzanová a diamantový náhrdelník za 3 miliony | Foto: Jiří Herman

Praha - Televize Prima odvysílá poslední díl nového investorské magazínu Horký prachy.

"Před tím než se rozloučíme, zrekapitulujeme si, co jsme se za uplynulých pět dílů naučili," říká Petr Novotný, duchovní otec pořadu a jeden z dvojice průvodců. Dojde tak například na investování do akcií, alternativní formy investování, bankovní vklady a otázky, jak správně investovat do nemovitostí.

"Po rekapitulaci se Dianou (Kobzanovou - pozn .red.) pustí do přípravy velké party," těší se Novotný.

Na té přivítají několik vážených hostů, kteří vám poradí, kde se dále můžete investičně vzdělávat.

Horký prachy vysílá Prima tuto neděli od 9,50 hod nebo na www.horkyprachy.cz

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 20 minutami

Babiš mladší se obrátil na policii, jeho otec se s ním chce prý setkat. Podle jeho advokáta by mohlo jít o ovlivňování svědka, uvedly Seznam Zprávy.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Brazilská komise doporučila obvinit prezidenta Bolsonara, vadí jí jeho přístup k pandemii

Vyšetřovací komise horní komory brazilského parlamentu doporučuje obvinit prezidenta Jaira Bolsonara a desítky dalších činitelů z několika trestných činů kvůli jejich přístupu k pandemii covidu-19. Informují o tom místní média s odkazem na zprávu, která má být zveřejněna ve středu a o níž mají senátoři hlasovat 26. října. Podle analytiků sice není pravděpodobné, že by prokuratura stíhání prezidenta zahájila, závěry komise ale mohou Bolsonarovi uškodit v prezidentských volbách, jež se mají konat příští rok. Bolsonaro už dříve vyšetřování komise označil za frašku.

Senátní komise za téměř půl roku vyslechla desítky expertů i vládních činitelů, jejichž výpovědi mohli Brazilci sledovat v televizi. Ve zprávě, která má bezmála 1200 stran, viní prezidenta zejména z toho, že odmítal koronavirová opatření zaváděná brazilskými guvernéry, doporučoval proti nemoci covid-19 vědecky neověřené medikamenty a obstrukcemi zpozdil dodávky vakcín proti covidu. Tím přispěl k jeho šíření a k úmrtí spojených s covidem, jichž dvousetmilionová Brazílie eviduje na 604 tisíc.

Zdroj: ČTK
Další zprávy