Jak restartovat svou kariéru? Poradí vám odborníci

18. 7. 2013 8:45
Konferenci s názvem Restart kariéry můžete sledovat online
Foto: Restart kariéry

Praha - Toužíte rozjet vlastní podnikání, ale nevíte jak? Máte nápady, ale nejste si jisti, jakým směrem je rozvíjet?

Konference s názvem Restart kariéry, která se odehrává ve čtvrtek v Praze, by vám v tom mohla pomoci.

Vystupují na ní řečnící, kteří jsou úspěšnými odborníky v různých oborech, pracovali ve státní sféře nebo se dali na vlastní podnikání. Zájemcům proto předají své zkušenosti a nabídnou jim inspiraci, jak rozvíjet své myšlení i kariéru.

Radit tak bude například Iveta Radičová, socioložka a bývala premiérka Slovenské republiky, nebo Pavel Turek, který patří k největším znalcům formule 1 v Česku.

Deník Aktuálně.cz vám navíc s oběma hosty přinese exkluzivní rozhovor.

Mezi další řečníky patří například Aleš Michl, přední český ekonom, který byl v týmech místopředsedů vlád pro ekonomiku, nebo sportovec Martin Zach. Ten pohovoří o tom, jak v roce 2009 po vítězství v soutěži Muž roku po vážném zranění skončil na vozíku a jak opět začal sportovat.

Celou konferenci můžete sledovat v živém videopřenosu zde:

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Frankfurt si v odloženém duelu EL v Salcburku zajistil postup

Fotbalisté Frankfurtu v odvetném duelu 2. kola Evropské ligy v Salcburku, jenž byl přeložen ze čtvrtka na dnešek kvůli hlášenému orkánu, remizovali 2:2 a v součtu s domácí výhrou 4:1 postoupili do osmifinále. V něm se Eintracht 12. a 19. března utká s Basilejí.

Salcburk v odloženém zápase před 29.000 diváky dvakrát vedl, ale hosté pokaždé vyrovnali a pohlídali si postup. Branky domácích vstřelili kapitán Andreas Ulmer a Jérome Onguéné, klid Frankfurtu zajistil dvěma góly André Silva.

Frankfurt se měl původně už za dva dny představit v bundeslize na hřišti Werderu Brémy, vedení ligy ale na neděli plánovaný duel kvůli nahuštěnému programu zatím na neurčito odložilo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy