Hlavní nádraží v Praze je jako ze škatulky. Podívejte se

Hlavní nádraží v Praze je jako ze škatulky. Podívejte se
Kabina strojvůdce Zdeňka Růžičky (vlevo) před první slavnostní jízdou Praha hlavní nádraží - Masarykovo nádraží - Libeň - Vysočany - Praha hlavní nádraží.
Rekonstrukcí prošly také toalety. Cena za použití je 10 Kč.
Slavnostní přestřižení pásky na hlavním nádraží, kterého se mj. zúčastnil také předseda poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miloslav Vlček (vlevo).
Ikdyž se slavilo dokončení rekonstrukce, v jiných částech hlavního nádraží se nadále pracuje.
Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Tomáš Adamec
2. 12. 2008 10:36

Praha - Hlavní nádraží slavnostně otevřelo část zrekonstruovaných prostor. Zahájeno bylo i Nové spojení. Podívejte se.

Starší fotogalerii během rekonstrukce najdete zde: Hlavní nádraží bude nové. Jaké zůstane uvnitř?.

 

Právě se děje

před 58 minutami

Sněmovna USA schválila krátkodobé financování vlády, Trump má peníze do Vánoc

Americká Sněmovna reprezentantů schválila návrh zákona, který na měsíc zajistí finance pro chod vlády USA. Federální administrativa prezidenta Donalda Trumpa má prozatím peníze na provoz do čtvrtka, nové opatření jí peníze zaručí do 20. prosince. Návrh musí ještě podpořit Senát a podepsat prezident, který ale toto řešení podle agentury Reuters podporuje.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Maradona vydržel na trenérské lavičce dva měsíce

Další trenérské angažmá Diega Maradony skončilo po dvou měsících. Slavný devětapadesátiletý Argentinec převzal v září poslední tým domácí prvoligové tabulky Gimnasia, ale dnes oznámil odchod. Souvisel s tím, že fotbalový klub z města La Plata bude mít nového šéfa.

Kapitán mistrů světa z roku 1986 Maradona vedl Gimnasiu v osmi zápasech. Třikrát s ní slavil vítězství a pod jeho vedením si tým v tabulce polepšil o dvě příčky. Na stadion přilákal tisíce nových fanoušků.

Své další působení v klubu ale spojil s šéfem Gabrielem Pellegrinem, který se v sobotních volbách nebude ucházet o znovuzvolení. "Přišel jsem s tebou a s tebou i odcházím," řekl Maradona.

Do Argentiny se vrátil z Mexika, kde do června vedl druholigový celek Sinaloa Dorados. K němu by se podle spekulací médií mohl vrátit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy