Veletrh zahradního nábytku nabízí houpací sítě i udírny

td
20. 2. 2012 1:22
Popřemýšlejte o nové tváři vaší zahrady již v zimě, nové nápady přináší tematický veletrh
Foto: Isifa/Thinkstock

I když je momentálně většina zahrad pod sněhem, již teď se hodí přemýšlet o koupi nového zahradního nábytku. S výběrem a rozhodováním může pomoci veletrh nazvaný jednoduše ZAHRADNÍ NÁBYTEK 2012, který proběhne ve dnech 23. - 26. února na pražském výstavišti Holešovice. Třetí ročník této akce představí nejnovější trendy a materiály v oboru, návštěvníci mohou také využít možnosti poradit se s profesionály.

Udělejte ze zahrady ozdobu domu

Veletrh ZAHRADNÍ NÁBYTEK neláká pouze na nabídku zahradního posezení, ale přináší také široký výběr dalšího vybavení a dekorací. Zájemci o pohodlné bydlení a trávení volného času venku na zahradě se mohou těšit například na prezentaci a nabídku houpacích sítí, zahradních pecí a udíren nebo ozdobných altánů z masivního dřeva. Veletrh představí také nové a zajímavé materiály, které se používají při výrobě nábytku a doplňků. Mezi ně patří například banánový list nebo vodní hyacint.

Komplexní přehled o bydlení během pár dní

Samozřejmostí je také atraktivní doprovodný program ve formě seminářů a přednášek. Na akci ZAHRADNÍ NÁBYTEK je možné navštívit seminář Jak hospodařit s dešťovou vodou, který se uskuteční 24. února od 10 hodin v Křižíkově pavilonu E.

Kromě veletrhu o zahradním nábytku a vybavení zahrad se na holešovickém výstavišti konají ještě veletrhy DŘEVOSTAVBY, FLOOR EXPO, WINDOOR EXPO nebo KRBY A KAMNA. Během tří únorových dní je tak možné získat komplexní přehled o nových trendech v bydlení.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Makedonská pohraniční stráž našla opuštěný kamion se 47 migranty

Hlídka pohraniční stráže Severní Makedonie objevila v blízkosti hranic s Bulharskem a Řeckem opuštěný kamion, v němž bylo pět desítek ilegálně cestujících migrantů.

Kamion, jehož řidič utekl, hlídka objevila v pátek pozdě večer. V nákladním prostoru tohoto vozidla se schovávalo 47 migrantů pocházejících z Afghánistánu, Pákistánu a Iráku, informovala policie.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Hokejový útočník Frk podepsal novou smlouvu s Los Angeles

Hokejový útočník Martin Frk podepsal novou dvouletou smlouvu s Los Angeles. Šestadvacetiletý hráč by si v příštích dvou letech měl v NHL vydělat celkem 1,45 milionu dolarů. Kings o tom informovali na svém oficiálním webu.

Odchovanec Karlových Varů zamířil do Los Angeles před sezonou, v předešlých letech působil v kanadsko-americké soutěži v organizaci Detroitu. Za Kings Frk zatím odehrál osm zápasů, vstřelil pět branek a přidal asistenci. Většinu sezony působil na farmě v týmu Ontario Reign v nižší AHL.

Frk působí v zámoří od roku 2010, po třech letech v juniorské soutěži QMJHL se snažil prosadit do kádru Detroitu, což se mu stabilně podařilo jen v sezoně 2017/18, kdy za Red Wings odehrál 68 utkání s bilancí jedenácti branek a čtrnácti asistencí. Většinu času strávil útočník s vyhlášenou tvrdou střelou na farmách v AHL a ECHL. Celkem zatím v NHL nastoupil k 108 utkáním (17+20).

Loni se rodák z Pelhřimova domluvil na smlouvě s Los Angeles, která mu v případě pobytu v NHL zajišťovala plat 700.000 dolarů. Podle nového kontraktu si mírně polepší, podle webu capfriendly.com má ale garantovaný stejný plat v NHL i AHL.

Další zprávy