Svítidla Philips vykouzlí ještě krásnější Vánoce

Ingrid Špátová
21. 11. 2011 12:31
Svítidla od Philipsu nabízejí čistý a jednoduchý design
Foto: Aktuálně.cz

Vánoce se blíží a za chvíli se dá do pohybu příprava na svátky. Jak vytvořit kouzelnou atmosféru Vánoc? Nová řada svítidel v jednoduchém a čistém designu Philips LivingColors a CandleLight přinesou do vánočního domova originalitu a dokonalost.

Svítidla LivingColors a CandleLight nabízejí neuvěřitelných šestnáct miliónů barev od svítivě žluté až po uklidňující zelené tóny. Všechny produkty řady LivingColors lze vzájemně propojovat, ovládat jednotlivá svítidla zvlášť i libovolný počet najednou. Je možné nastavovat a měnit barvu, intenzitu světla, sytost, či přidat bílou pro jemnější tóny.

Všechny výrobky z řady LivingAmbiance jde ovládat prostřednictvím jednoho intuitivního dálkového ovladače, ke kterému lze připojit až 50 jakýchkoli svítidel Philips s logem SmartLink. Do paměti ovladače je také možné uložit až 3 libovolné barevné scény a později je kdykoli vyvolat. Svítidla se prodávají v různých provedeních, materiálech, barevných kombinacích i klasické bílé. Zdroj LED navíc zaručuje vysokou kvalitu a životnost.

Elektrické svíčky CandleLight a Mini-Candle vytvoří se svým mihotáním atmosféru světla pravých svíček, a to beze strachu z nehody či hořícího stromečku.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy