Siko koupelny nabízejí luxusní sortiment i kuchyně

Ingrid Špátová
24. 11. 2011 5:25
Koupelny Siko rozšiřují sortiment o luxusní koupelny i kuchyňské sestavy
Foto: Aktuálně.cz

Koupelny Siko rozšířily svůj sortiment a v pražských prodejnách Černý Most a Průhonice vznikly samostatné sekce s luxusním koupelnovým zbožím. Další novinkou je nabídka kuchyňských sestav.

V pražských prodejnách je sortiment rozšířen o luxusní obklady, dlažby, sanitární keramiku a koupelnové doplňky prestižních značek a slavných designérů. K dostání budou nejžádanější modely od moderních, přes trendy designové, až po rustikální. Samozřejmostí je zpracování návrhu kuchyňské linky na počkání zdarma.

„Díky vedoucí pozici na trhu se nám podařilo získat designové zboží prestižních dodavatelů za podmínek, které umožnily nabízet je našim zákazníkům za výrazně nižší ceny, než jsou na trhu běžné," popisuje vedoucí marketingového oddělení Siko koupelny Jan Voldán.

Módní a 3D obklady a luxusní série sanity navrhovali světoznámí designéři Can Yalman, Harri Koskinen nebo Ross Lovegrov. Obklady Marmo D Wall odrážející přirozenost mramoru, série Boulevard s dekórem pohybující se duny, romantický styl série E_motion nebo působivé efekty sérií Bond a Snake vykouzlí z koupelny luxusní místo jako ve špičkovém hotelu. Designové řady sanity Freedom, Istanbul a MOD získaly řadu prestižních ocenění včetně reddot design award.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Trump psal Erdoganovi, ať není ohledně Sýrie "hlupák" a "tvrďák"

Americký prezident Donald Trump v dopisu 9. října adresovaném svému tureckému protějšku Recepu Tayyipu Erdoganovi napsal, že chce dospět k "dobré dohodě o Sýrii" a vzkázal mu, ať není "tvrďák". Pravost dopisu, který končí větami "Nebuďte hlupák. Zavolám vám později" a který se nejprve objevil na twitteru novinářky Fox News Trish Reganové, následně podle agentury Reuters potvrdil Bílý dům.

Dopis byl zveřejněn ve chvíli, kdy se Trump snaží zmírnit politické škody po svém rozhodnutí stáhnout americké vojáky ze severní Sýrie, čímž vyklidil pole k tureckému vpádu proti milicím syrských Kurdů, poznamenal Reuters. Turecko 9. října zahájilo ofenzivu s oficiálním cílem vybudovat na syrském území podél hranice zónu pro bezpečný návrat uprchlíků.

"Vypracujme dobrou dohodu! Nechcete být zodpovědný za masakr tisíců lidí a já nechci být zodpovědný za zničení turecké ekonomiky - a to udělám," napsal Trump.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Satoranský začne sezonu NBA jako první rozehrávač Chicaga

Český basketbalista Tomáš Satoranský začne novou sezonu NBA v roli prvního rozehrávače Chicaga. Před posledním přípravným zápasem Bulls proti Atlantě to uvedl trenér Jim Boylen.

"Zítra a v našem úvodním utkání 23. října bude začínat Satoranský, (Kris) Dunn bude střídat," řekl dnes Boylen novinářům.

Satoranský přišel do Chicaga v létě po třech letech ve Washingtonu a podepsal tříletou smlouvu na 30 milionů dolarů. Bulls začali přípravu třemi porážkami, ale v neděli proti mistrovskému Torontu se dočkali vítězství (105:91), k němuž jediný český hráč v NBA pomohl 12 body a čtyřmi asistencemi.

Do nového ročníku zámořské ligy Chicago vstoupí ve středu 23. října utkáním v Charlotte.

Zdroj: ČTK
Další zprávy