Nové viladomy v Azalkové lákají k návštěvě

Ilona Víchová
30. 10. 2011 18:07
Slavnostní kolaudace nového bytového komplexu Viladomy Azalková.

Nově zkolaudovaný bytový komplex Viladomy Azalková v Praze Hostivař je nyní v prodeji. Při slavnostním otevření si zájemci mohli prohlédnout vzorový byt. V nabídce je dvacet sedm bytových jednotek.

Byty jsou různě dispozičně řešené. Součástí jsou balkony a střešní terasy, které nabízí panoramatický výhled na okolí. Některé byty nabízejí jako součást předzahrádky. Jedná se o menší projekt v již zastavěné vilové čtvrti. Garážová stání jsou přímo v domě. Interiér je řešen dřevěnými podlahami a mozaikově obloženými koupelnami.

Projekt Azalka se nachází v lokalitě Praha Hostivař, která patří k těm zeleným, co se týká hlavního města. V blízkosti je lesopark nebo vodní nádrž. Nedaleko je také sportovní centrum Hamr a během několika minut se mohou obyvatelé přemístit do obchodního centra Chodov.

Majitel viladomů v Azalkové nabízí byty ještě ve výhodné sazbě, která má příští rok vzrůst z deseti procent DPH na čtrnáct. Investor připravil slevy, kdy při podpisu smlouvy do října roku 2011 ušetřil budoucí majitel sto padesát tisíc korun.

 

Právě se děje

před 51 minutami

Hokejisty Slavie bude po Říhovi trénovat Štrba

Novým trenérem hokejistů prvoligové Slavie se stal Martin Štrba. Na střídačce nahradí Miloše Říhu mladšího, jemuž skončila smlouva a klub již v polovině března avizoval, že s ním dále nepočítá. Štrbovým asistentem bude další bývalý útočník Jiří Doležal, trenérem brankářů zůstal Roman Málek. Pražané o tom informovali na webu.

"Martina Štrbu jsme si vytipovali jako mladého progresivního trenéra, který má ambice a potenciál. Jeho výhodou je také to, že má za sebou úspěšnou hráčskou kariéru," řekl sportovní manažer Jiří Veber.

Čtyřiačtyřicetiletý Štrba trénoval naposledy rovněž ve druhé nejvyšší soutěži Chomutov. S Piráty se dohodl na odchodu koncem listopadu. V minulosti pracoval jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde působil rovněž u mládeže.

Další zprávy