Podívejte se, kam v Praze mohou přestěhovat i vaši firmu

Podívejte se, kam v Praze mohou přestěhovat i vaši firmu
Futurama Business Park Areál tvoří pět objektů o celkové ploše okolo 41 300 m2 kanceláří třídy A. Vnitřní náměstí Futuramy je po stranách lemováno čtyřmi budovami tvaru podkovy. Každá z jednotlivých budov nabízí 8 až 9 tisíc m2 kancelářské plochy.   
Amazon Court 19 800 m2 kancelářských ploch v lokalitě karlínského areálu River City Prague. Mezi nejzajímavější kancelářské projekty jej podle Krále řadí kvalitní a variabilní prostory a nízké provozní náklady.
Main Point Karlín 
Mezi nepochybně velmi kvalitní kancelářské projekty náleží podle expertů z RE/MAX Commercial také budova Main Point v pražském Karlíně, která je i mezinárodně oceňovanou stavbou. Na 22. ročníku největšího světového veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí (Mipim) ve francouzském Cannes totiž v roce 2012 získala prvenství jako nejlepší administrativní budova světa.
Main Point Karlín 
Stavba Main Point Karlin využívá špičkové stavební technologie a získala certifikát LEED Platinum, tj. nejvyšší hodnocení za úspornost budovy, ekologickou náročnost a vliv na okolí - LEED Platinum. Celková užitná plocha je zde 36 tisíc metrů čtverečních, z toho je pro kanceláře vyhrazeno přes 22 tisíc metrů čtverečních.
Foto: Aktuálně.cz
Věra Tůmová
1. 8. 2013 19:00

Přes 70 tisíc metrů čtverečních nových kanceláří se nyní staví v centru Prahy. Dalších 95 tisíc developeři připravují. Experti z Cushman & Wakefield očekávají, že ˇi do ČR přichází trend ze západoevropských metropolí, kde se firmy zase vrací do center měst.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Armáda USA po incidentu pozastavila letecký výcvik Saúdů na Floridě

Americké velení dnes pozastavilo letecký výcvik saúdskoarabských vojenských studentů na třech floridských základnách. O opatření, které se týká 300 frekventantů, informoval média představitel armády Clay Doss. Důvodem je incident z minulého týdne, kde saúdskoarabský student na základně Pensacola zabil tři lidi.

Pachatelem, který se na základně účastnil výcviku, byl jednadvacetiletý příslušník saúdskoarabského letectva Muhammad Šamrání. Zasahovali proti němu policisté i vojáci a nakonec se jim podařilo ho zlikvidovat. Kromě tří mrtvých si útok vyžádal také osm zraněných. Motivy činu jsou dosud neznámé.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

USA, Kanada a Mexiko se dohodly na nové podobě obchodní smlouvy

Spojené státy, Kanada a Mexiko se dohodly na upravené podobě nové severoamerické dohody o volném obchodu. Diplomatičtí zástupci dnes dohodu podepsali v Mexiku, smlouvu však ještě musejí ratifikovat zákonodárci všech tří zúčastněných zemí. Upravená dohoda má podporu Bílého domu i amerických demokratů, kteří mají většinu ve Sněmovně reprezentantů USA a kteří požadovali změny oproti původní podobě smlouvy sjednané administrativou amerického prezidenta Donalda Trumpa už v loňském roce.

Demokratická šéfka Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiová dnes uvedla, že upravená dohoda je nesrovnatelně lepší než původní plán Trumpovy administrativy z loňského roku. Dodala, že úpravy zahrnují například přísnější pravidla pro trh práce a ochranu životního prostředí.

Trump sám dnes zdůraznil, že nová obchodní dohoda bude pro Spojené státy "skvělá". "Bude to nejlepší a nejdůležitější obchodní dohoda, jakou kdy USA uzavřely," prohlásil. "Konečně skončí naše nejhorší obchodní dohoda, NAFTA," dodal prezident.

Zdroj: ČTK
Další zprávy