Nová podlaha na balkón za deset minut? To není vtip

Ingrid Špátová
9. 11. 2011 5:01
Montáž podlahy na balkón může být za deset minut hotová
Foto: Profimedia.cz

Pokládka nové podlahy na balkóně je nyní ještě snazší než skládačka puzzle. Díky novým bezúdržbovým kazetám Paseo z woodplastic(R) je montáž podlahy velmi jednoduchá.
Napojování kazet na sebe nevyžaduje žádnou sílu, speciální nářadí ani vruty. Nízká výška prken (dva centimetry) a praktické univerzální rozměry umožňují jejich použití na nejrůznějších místech. K pokládce je třeba pouze rovný, zpevněný, hladký a odvodněný povrch.
Paseo kazety jsou vhodné pro všechny terasy, balkóny, zahrady, wellness a sauny. Hodí se také jako dočasná plocha, například letní terasa či bar, díky snadno demontovatelnému zámkovému systému.
Kazety, které jsou k nerozeznání od přírodního dřeva, jsou dostupné ve svou přirozených barvách - Palisandr (marrone) a Merbau (terracota), a s úzkými či širokými drážkami.
Balení deseti Paseo kazet lze pořídit za tisíc třicet korun bez DPH.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy