Nestíháte předvánoční úklid? Objednejte si na to firmu

Andrea Berniová
7. 12. 2012 18:54
Pokud nemáte na vánoční úklid čas, nebojte se ho svěřit úklidové firmě
Jste z vánočního úklidu zoufalí? Objednejte si úklidovou firmu
Jste z vánočního úklidu zoufalí? Objednejte si úklidovou firmu | Foto: Isifa/Thinkstock

Jak jste na tom s vánočním úklidem? Už ho máte za sebou, nebo vás teprve čeká?

Potřebujete utřít prach v celém domě, vyluxovat a vytřít podlahu a možná i umýt okna. Ještě musíte nakoupit dárky a zařídit spoustu jiných věcí. Bojíte se, že to všechno nemůžete stihnout a „svátky klidu a míru" se pro vás stávají spíš noční můrou? Pak si to usnadněte: svěřte kompletní vánoční úklid specializované úklidové firmě.

Platit za úklid někomu jinému, to dnes není nic zvláštního. Existuje spousta firem, které se na úklid domácnosti (ale třeba i kanceláří) specializují. Nabídnou mnoho služeb, z nichž si můžete vybrat a zaplatit jen ty, které potřebujete. Přemýšlejte o této variantě. Proč se zbytečně stresovat, když nemusíte?

Co za vás udělá úklidová firma?

Nabídka služeb úklidových firem je dost široká. S čím vám tedy pomohou? Zametou i vytřou podlahu a vysají koberce. Ty si ale můžete nechat i vyčistit - alespoň jednou za čas je dobré zbavit koberce nečistot pořádně, ne jen vysavačem. Úklidová firma také kompletně ošetří vaši podlahu, ať jde o PVC, nebo třeba marmoleum. Podlahu vymyjí, navoskují či vyleští. Bude tak na Vánoce vypadat jako nová.

Co ještě úklidové firmy nabízejí? Mytí oken i okenních rámů, čištění hliníkových žaluzií, mytí svítidel a topných těles, ale také vám vyperou a rozvěsí záclony. Postarají se i o váš nábytek - nabízejí jeho mytí, leštění i impregnaci. Další dostupnou službou je i mytí a čištění obkladů, ale i celých koupelen a toalet. Můžete si nechat i utřít prach.

Pokud na předvánoční péči o domácnost nemáte čas a můžete si dovolit za to zaplatit někomu jinému, přemýšlejte právě o profesionální úklidové firmě.


 

Právě se děje

před 1 hodinou

Biden uvolnil zákaz vydávání víz a zelených karet, který vyhlásil Trump

Americký prezident Joe Biden nařídil uvolnit dočasný zákaz vydávání některých víz a zelených karet, které umožňují cizincům legální trvalý pobyt ve Spojených státech. Informovala o tom ve čtvrtek agentura Reuters. Vydávání víz loni zmrazil Bidenův předchůdce Donald Trump, který tvrdil, že tímto krokem chrání během krize způsobené pandemií covidu-19 pracovní místa pro Američany.

Podle Bidena uzavření dveří pro migranty přicházející legálně "neprospívá zájmům Spojených států". "Právě naopak, Spojeným státům to škodí, protože mimo jiné znemožňuje některým rodinným příslušníkům amerických občanů a lidí s legálním trvalým pobytem, aby se k nim připojili. Také to poškozuje ta americká odvětví, která využívají talenty z celého světa," zdůvodnil ve středu svůj krok prezident.

Zdroj: ČTK
Další zprávy