Nejvyšší budova v ČR se otevírá. Podívejte se, jaký je z ní výhled

Nejvyšší budova v ČR se otevírá. Podívejte se, jaký je z ní výhled
Prodané nebo pronajaté jsou především luxusní apartmány v horních patrech mrakodrapu.
Už má dvě třetiny prostor obsazené.
Obchodní pasáž, obchody, restaurace a fitness centra v budově začnou fungovat od září.
Pohled z interiéru.
Foto: Filip Fojtík
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
26. 6. 2013 10:00

Ve středu 26. června 2013 se otevřela nová nejvyšší budova v Česku, brněnský AZ Tower. Podívejte se, jaké nabízí výhledy z horních pater, a seznamte se s desítkou nejvyšších budov v republice.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Čeští plochodrážníci vybojovali stříbro ve MS družstev na dlouhé dráze

Historického úspěchu dosáhli čeští jezdci v mistrovství světa družstev na dlouhé ploché dráze, když v německé Vechtě vybojovali stříbrné medaile. Josef Franc, Hynek Štichauer a Martin Málek podlehli ve finále Francouzům, kteří obhájili loňský premiérový triumf.

O velké překvapení se čeští reprezentanti postarali v semifinále, v němž před deseti tisíci diváků vyřadili favorizované Němce. Domácímu týmu nepomohl ani úřadující světový šampion mezi jednotlivci Martin Smolinski. Osminásobní mistři světa se museli spokojit s bronzem.

Dosavadním největším úspěchem českých jezdců bylo třetí místo z roku 2016 z Mariánských Lázní.

před 4 hodinami

Volejbalisté porazili na ME bez ztráty setu Estonsko

Čeští volejbalisté zaznamenali na mistrovství Evropy první výhru ve skupině D. Svěřenci trenéra Michala Nekoly dnes v Rotterdamu i díky deseti esům zdolali Estonsko 3:0 po setech 25:18, 34:32 a 28:26.

Nejvíce bodujícím hráčem utkání byl český univerzál Jan Hadrava s 23 body. Dramatický druhý i třetí set navíc vždy ukončil nechytatelným podáním.

Dalšími českými soupeři budou v pondělí mistři světa Poláci. Pak je ještě čeká Nizozemsko a Černá Hora. Do osmifinále postoupí nejlepší čtveřice.

Další zprávy