Moderní bydlení v rezidenčním projektu Modřanský háj

Ingrid Špátová
27. 1. 2012 12:12
Modřanský háj získal cenu veřejnosti za Projekt roku 2011, je vzdálený jen čtvrt hodiny od centra Prahy
Foto: Aktuálně.cz

Bydlení oceněné cenou veřejnosti za Projekt roku 2011 v regionu Praha 4, to je Modřanský háj. Moderní design a současné řešení interiérů i exteriérů je obklopeno zelení a přírodou.

Rezidenční projekt Modřanský háj se nachází v přírodní lokalitě Prahy 12, čtvrt hodiny od centra města. Poloha projektu láká na všudypřítomnou zeleň, nedaleké golfové hřiště, tenisové kurty nebo cyklistickou stezku u Vltavy. Bydlení nabízí dětská hřiště, obchody a služby v přízemí objektu.

Domy mají několikero řešení - byty v dispozicích od 1+kk do 4+kk s terasou, balkonem či zahradou, dále terasové domy 3+kk se dvěma koupelnami, vila domy ve více variantách a nejrozsáhlejší dvojvily s dvojgaráží, zahradou a terasou.
Byty jsou k dostání za exkluzivní zaváděcí ceny do zahájení výstavby druhé etapy.

 

Právě se děje

před 11 minutami

Kofola koupila stoprocentní podíl v Karlovarské Korunní a Ondrášovce

Skupina Kofola koupila stoprocentní podíl ve společnostech Karlovarská Korunní a Ondrášovka. Transakci musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Kofola cenu obchodu po dohodě s druhou stranou nezveřejnila. Dokončení obchodu firmy očekávají v první polovině příštího roku.

Kofola uvedla, že nákupem Karlovarské Korunní a Ondrášovky chce rozšířit své portfolio o tradiční české minerální vody a posílit na českém trhu svou pozici v kategorii balených vod.

Zdroj: ČTK
před 19 minutami

Osobností roku podle časopisu Time je ekologická aktivistka Greta Thunbergová

Osobností roku, kterou každoročně vybírá americký časopis Time, se v tomto roce stala švédská ekologická aktivistka Greta Thunbergová. Teprve šestnáctiletá dívka se snaží přesvědčit světové politiky k výraznějšímu boji proti klimatickým změnám. Stojí za globálním studentským hnutí Fridays for Future, které upozorňuje na měnící se podnebí. Letos vystoupila například na klimatickém summitu OSN v New Yorku. Kvůli svým aktivitám také letos přerušila školu.

Zdroj: Zahraničí
před 1 hodinou

Ruská televize bude vysílat seriál se Zelenským, Putin se na něj ale nepodívá

Ruská televize pustí ve středu večer vůbec poprvé seriál s nynějším ukrajinským prezidentem a bývalým hercem Volodymyrem Zelenským v roli učitele dějepisu, který se jako bojovník proti korupci stane hlavou státu. Mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina již oznámil, že se jeho šéf dívat nebude.

Na seriál Sluha národa, jehož název nyní nese i strana ukrajinského prezidenta, se Rusové dosud mohli podívat jen na internetu, poznamenala agentura AFP. Připomněla, že i ve skutečné volební kampani se Zelenskyj letos držel svého seriálového předobrazu jako prostého člověka z lidu, který chce rozbourat zkorumpovaný systém. Stanice TNT nyní seriál pouští na obrazovky jako "fikci, která se stala skutečností".

Zdroj: ČTK
Další zprávy