IKEA nabízí podzimní a vánoční akce

Ingrid Špátová
2. 11. 2011 2:28
Pro podzimní a zimní slevy na nábytek i doplňky si stačí zajít do IKEA
Foto: Jan Langer

Ráj švédského nábytku IKEA má v nabídce opět zajímavé akce a slevy. Ještě do 9. listopadu je čas využít slevy dvaceti procent na kožené pohovky. Nabídka platí na všechny kožené pohovky, kožené rozkládací a rohové pohovky, kožená křesla, podnožky a lenošky.

Pohovek se týká i další akce trvající do 9. listopadu. Při nákupu pohovky dostanete druhý potah za jednu korunu. Seznam výrobků, na které se akce vztahuje, naleznete na oficiálních stránkách IKEA.

A do třetice jedna vánoční akce. Koupíte-li si vánoční stromek v Ikea za 499 korun, můžete jej v období od 7. do 27.ledna 2012 přinést zpět a Ikea vám vrátí 250 korun. Zároveň za každý koupený vánoční stromek vysadí ve spolupráci se společností přátel přírody Čmelák nový stromek v českých lesích.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Vojáci vyslaní do Washingtonu kvůli nepokojům se stáhnou

Americký ministr obrany Mark Esper nařídil stažení vojáků vyslaných do oblasti hlavního města Spojených států kvůli nepokojům. S odvoláním na své zdroje o tom informovala agentura Reuters. Odchod vojska, které do regionu nenáleží posádkou, žádala washingtonská starostka Muriel Bowserová.

Kvůli vyhrocené situaci byli do Washingtonu vysláni vojáci a také gardisté z jiných amerických států, ačkoli hlavní město USA stejně jako všechny americké státy má vlastní národní gardu. "Chceme, aby vojsko a vojáci z jiných států opustili Washington," řekla ve čtvrtek Bowserová.

Pentagon původně vyslal do Washingtonu jako zálohu pro případ nepokojů asi 1600 vojáků, do ulic ale nasazeni nebyli. Část vojáků již oblast opustila a ti zbývající, kterých je asi 900, odejdou nyní. Podle Reuters podepsal Esper rozkaz, aby se vojáci vrátili na domovské základny Fort Bragg v Severní Karolíně a Fort Drum ve státě New York.

Zdroj: ČTK
Další zprávy