Zmizí vraky z ulic Prahy? Díky čtenářům víme, kde stojí. Do redakce poslali přes 40 tipů

Zmizí vraky z ulic Prahy? Díky čtenářům víme, kde stojí. Do redakce poslali přes 40 tipů
Šrobárova 30, Praha 10, vrak bez registrační značky tu stojí podle čtenáře od roku 2015.
Nedvědovo náměstí 2, Praha 4, nemá RZ.
Podolská 156, Praha 4, vrak bez registrační značkky
Pod Vyšehradem 4, Praha 4, tento vůz má pět let propadlou STK.
Foto: Angel Kostka
Jan Markovič Jan Markovič
22. 7. 2017 7:53
Před týdnem jsme vyzvali čtenáře Aktuálně.cz, aby do redakce zasílali fotografie vraků, které hyzdí ulice Prahy. Celkem se sešlo přes čtyři desítky aut - od vozů s vypuštěnými koly po vyhořelá torza, která zabírají ulice a parkoviště. Redakce nyní díky těmto tipům sestavila seznam vraků v Praze. Ten předá Správě služeb hlavního města. Za pár měsíců pak zkontroluje, zda došlo k jejich odstranění, nebo dál nerušeně stojí na svém místě. Ve velké galerii si můžete prohlédnout nahlášená auta. Někdy jde o opravdu bizarní úlovky.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 9 minutami

Kandidát na ministra zahraničí Kulhánek jednal s Babišem, sdělil mu své priority

Kandidát na ministra zahraničních věcí Jakub Kulhánek (ČSSD) ve čtvrtek ráno zhruba 45 minut jednal na úřadu vlády s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Své priority v úřadu chce nejdřív sdělit předsedovi vlády, řekl při příchodu. Po jednání s Babišem se novinářům vyhnul. Odpoledne Kulhánka na zámku v Lánech přijme prezident Miloš Zeman.

"Jak jsem se vyjadřoval pro média už předtím, nejdříve si chci promluvit s panem premiérem a s panem prezidentem," řekl Kulhánek. Náměstek ministra vnitra Kulhánek je druhou volbou vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) na ministra zahraničí, když se v úterý do čela úřadu odmítl vrátit Lubomír Zaorálek (ČSSD).

Zdroj: ČTK
Další zprávy