Žlutý Kodiaq a krásné modelky. Prohlédněte si stánek Škody na pařížském autosalonu

Žlutý Kodiaq a krásné modelky. Prohlédněte si stánek Škody na pařížském autosalonu
Pokud patříte mezi velké fanoušky značky, nechybí klasický butik „obrandovaným“ se zbožím všeho druhu.
Škoda v Paříži sousedí s Lexusem a Subaru. Jako by na ně Kodiaq chtěl útočit.
Domácí automobilka patří mezi velké podporovatele cyklistiky. Kupte si kolo s její značkou.
V dětském kroužku najdete omalovánky nebo malování na batůžek, což může potěšit i dospělé.
Foto: Radek Pecák
Kromě aut najdete na stánku také výstavu silničních kol. Škoda myslela i na nejmenší a připravila pro ně stánek s omalovánkami, které čas od času přitahují i dospělé. Majitelé auta si tu mohou vybrat ze sady doplňků, nebo si koupit model svého oblíbeného vozu. Podívejte se, čím Mladá Boleslav láká k návštěvě své expozice na autosalonu v Paříži.

Aktuální nabídku vozů Škoda najdete zde.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Merkelová a Biden vyzvali Rusko, aby stáhlo vojáky od ukrajinských hranic

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Joe Biden ve středu vyzvali Rusko, aby stáhlo své vojáky od ukrajinských hranic a snížilo tak napětí v regionu. Uvedl to mluvčí německé vlády. Americký ministr obrany Lloyd Austin uvedl, že Spojené státy chtějí nadále Ukrajině poskytovat materiální pomoc, píše agentura Reuters.

Vyhrocenou situaci mezi Ruskem a Ukrajinou ve středu Biden a Merkelová probrali při telefonickém hovoru. "Kancléřka a prezident se shodli, že by Rusko mělo snížit počty armádních sil, aby situaci uklidnilo," uvedl mluvčí německého kabinetu Steffen Seibert.

Rusko na východě Ukrajiny v oblastech ovládaných proruskými separatisty a na Krymu v poslední době shromáždilo velké armádní síly. Kyjev varuje, že soustřeďování ruských vojsk u hranic s Ukrajinou znamená riziko ruské ozbrojené agrese, Moskva se však brání, že jen chrání svou bezpečnost. Při obnovených bojích zemřelo podle ukrajinské strany několik vojáků.

Austin, který je společně se šéfem americké diplomacie Antonym Blinkenem v Bruselu, dnes na tiskové konferenci prohlásil, že Washington je připraven Ukrajině pomoci se bránit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy