Diskuse ke galerii: Nový Golf a starý Karlín. Industriální prostředí zvýrazňuje nadčasové tvary tohoto bestseleru

Nový Golf a starý Karlín. Industriální prostředí zvýrazňuje nadčasové tvary tohoto bestseleru Při představení inovovaného Golfu jsme si krátce vyzkoušeli luxusní provedení s motorem 2.0 TDI/110 kW, ve sportovně laděné výbavě R-Line a se spoustou příplatkové výbavy. Jeho cena by ve výsledku překročila hranici 1 milionu korun. V nejprodávanější bílé barvě jsme pak nový Golf zasadili do fotogenického prostředí pražského Karlína.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 1 hodinou

Výsledek primárek ve Wisconsinu úřady oznámí až příští týden

V americkém státě Wisconsin se i přes pandemii nemoci covid-19 konaly prezidentské primárky, ve kterých se v případě demokratů utkali o stranickou prezidentskou nominaci někdejší viceprezident Joe Biden a senátor Bernie Sanders.

Výsledky budou podle rozhlasové stanice NPR zveřejněny až 13. dubna jak dříve určil jeden ze soudů, který spor o konání voleb během krizové doby nynější pandemie rozhodoval.

Ve Wisconsinu tamní ministerstvo zdravotnictví podle úterní bilance eviduje 2578 nakažených, z nichž 92 nemoci podlehlo. U 745 lidí si jejich stav vyžádal hospitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy