Vítězové Univerzitního maratonu budou jezdit v Caddy

Tomáš Rybecký
27. 9. 2012 7:51
Čtyři studenti Masarykovy univerzity v Brně získali za vítězství nový Volkswagen Caddy

Čtveřice studentů Masarykovy univerzity v Brně, která v květnu zvítězila ve štafetě Univerzitního maratonu, dostala od zástupců značky Volkswagen klíčky od vozu Volkswagen Caddy, s nímž mohou jezdit po dobu tří měsíců. Jejich hlavní cenou za vítězství Volkswagen Maratonu Praha byl pohár rektora Univerzity Karlovy.

Praktický Volkswagen Caddy na tři měsíce za vítězný tým převzal Jiří Hladík, který 10 km úsek zaběhl za 36:36 min. Celkový čas štafety 2:33:45 h znamenal sedmiminutový náskok před konkurencí.

Volkswagen je dlouholetým partnerem společnosti Prague International Marathon, která již 17 let pořádá vytrvalostní běžecké závody v historickém centru Prahy a dalších českých městech. V jarních termínech se konají běhy Hervis 1/2Maraton a Volkswagen Maraton, v září uzavírá běžeckou sezonu Mattoni Grand Prix. Volkswagen pomáhá s organizačním i technickým zajištěním těchto sportovních a společenských akcí.