Diskuse k článku: Video: Renault představil originální vánoční vůz. Určen je jediné osobě na světě

Video: Renault představil originální vánoční vůz. Určen je jediné osobě na světě Blíží se Vánoce, což je doba pro řadu méně či více vtipných obrázků, videí a nápadů. Originálně se o letošních svátcích prezentuje Renault prostřednictvím své divize Renault Sport. Ta na Facebooku lákala na nový model, z něhož se nakonec vyklubaly saně pro rozvor dárků. Ty ve Francii podle tradice roznáší Papa Noël, který se výrazně podobá Santa Clausovi. Saně nejsou taženy zvířaty, ale mají vlastní (podle indicií tryskové) pohonné ústrojí, s nímž zrychlují z 0 na 100 km/h za 0,001 sekundy. Na karosérii nechybí karbonové detaily, výrazné zadní křídlo nebo přední LED světla ve tvaru hokejek. Ostatně, podívejte se na následující video, jestli je Papa Noëlovi co závidět.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 45 minutami

Americký diplomat Sondland připustil, že na Trumpův pokyn tlačil na Ukrajinu

Americký diplomat Gordon Sondland při středečním veřejném slyšení v Kongresu připustil, že na pokyn prezidenta USA naléhal na Kyjev, aby dodal informace zvýhodňující Donalda Trumpa ve volbách. Sondland, Trumpův stoupenec a sponzor jeho volební kampaně, promluvil ve výboru Sněmovny reprezentantů pro kontrolu zpravodajských služeb, který chce usvědčit Trumpa, že se na Kyjevu domáhal informací poškozujících jeho možného volebního soka Joea Bidena.

Sondland působí jako velvyslanec USA při Evropské unii a demokraté toužící vystavit Trumpa hrozbě ústavní žaloby ho považují za klíčového svědka. Hotelový magnát je podle médií členem skupiny nazývané "amigos" (přátelé), do níž patří ministr energetiky Rick Perry a zmocněnec USA pro Ukrajinu Kurt Volker. Jejich úkolem bylo prostřednictvím zákulisních tahů přimět Kyjev k dodání "špíny" na Bidena.

Zdroj: ČTK
Další zprávy