reklama
 
 

V Bratislavě mají unikátní čerpací stanici, kde doplníte palivo, občerstvíte se a ještě umyjete psa

5. 10. 2017
Na Přístavní ulici v Bratislavě na levé straně Dunaje nedaleko bratislavského přístavu byla letos v létě otevřena unikátní čerpací stanice společnosti Slovnaft, která je dnes součástí maďarského petrolejářského koncernu MOL. Vedle netradičního designu a pokrokových technologií použitých při konstrukci i provozu nabízí i řadu služeb, které na jiných čerpačkách nenajdete. Pojďte se podívat do naší galerie, co všechno je na pumpě v Bratislavě jinak a co ve výbavě běžných čerpacích stanic nenajdete.

Umístění této pumpy je trochu symbolické. Stojí totiž na místě bývalé rafinerie Apollo, která je považovaná za předchůdce Slovnaftu. Na tomto místě dnes také vyrůstá jedna z nejmodernějších čtvrtí v Bratislavě. 

Netradiční čerpací stanici navrhlo architektonické studio Alexy&Alexy. Celková investice 1,7 milionu eur je násobně větší ve srovnání s klasickými čerpacími stanicemi, ale provozovateli se vyplatí. Pumpa v Bratislavě totiž slouží nejen jako skvělý propagační nástroj, ale také jako zajímavá sonda při hledání nových možností v retailu pohonných hmot, které by mohly přilákat další zákazníky.

autor: Jiří Kaloč | 5. 10. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama