Foto: Ušetřete na dovolené na čtyřech kolech za jídlo a ubytování. Welcome to the Hotel California

Foto: Ušetřete na dovolené na čtyřech kolech za jídlo a ubytování. Welcome to the Hotel California
Stan ve střeše, který se tlačítkem postaví za pár desítek vteřin, obsahuje ve standardu každý Volkswagen California včetně základní verze 2.0 TDI/62 kW, která se prodává od 1 211 280 korun. Také skládací židličky a stoleček patří k výbavě, za markýzu se připlácí.
Volkswagen California nabízí místo čtyřem osobám. Druhá řada sedadel se velmi jednoduše přemění na komfortní postel.
Druhá dvoulůžková postel je k dispozici ve stanu na střeše. V něm jsou hodně slyšet ruchy zvenčí, což potěší třeba při šumění vodopádu, méně, pokud spíte u frekventované silnice. Spodní dvoulůžko je od venkovních ruchů odříznuté. Pohyby osob v odlišném patře, než ležíte, jsou znát jak nahoře, tak dole.
Posuvný a výklopný stoleček s teleskopickou nohou u kuchyňské linky zajistí luxusní stolování. Stejně jako celá linka patří ke standardu od druhé výbavy Coast.
Foto: Ondřej Běhal
Ondřej Běhal
28. 7. 2016 16:17
Testovali jsme kompaktní obytný vůz Volkswagen California v nejlépe vybavené verzi Ocean se silným naftovým motorem 2.0 TDI/150 kW a pohonem všech kol. Co všechno obsahuje jeho propracovaný interiér? Podívejte se v galerii. Nechybí například dvě postele, stan ve střeše, kuchyňská linka s lednicí a vařičem, stolky, židličky, sprcha... Ve Švédsku a Norsku jsme díky pojízdnému hotelu California nemuseli za ubytování zaplatit ani korunu a ušetřili spoustu peněz i za drahé jídlo a pití.
 

Právě se děje

před 23 minutami

Czech Point bude od 25. října mimo provoz, odstávka potrvá tři dny

Informační systém Czech Point, ze kterého lze získat například výpis z katastru nemovitostí či rejstříku trestů, bude kvůli přechodu na nové technické vybavení od příštího pátku tři dny mimo provoz. Na jeho kontaktních místech si lidé nebudou moci pořídit žádný výpis ani využít žádnou jinou službu od 25. října 20:00 do 29. října 06:00. Na webu systému to uvedlo ministerstvo vnitra, které projekt řídí. Lidem doporučuje, aby si potřebné výpisy obstarali mimo uvedenou dobu.

Podle vnitra v době odstávky Czech Point nebude v provozu ani úřednický [email protected] a nebude možné se prostřednictvím služby JIP/KAAS přihlásit do řady agendových informačních systémů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy