Soutěž: Vyhrajte jeden ze tří R/C modelů Ferrari na dálkové ovládání

redakce
16. 12. 2015 16:58
Odpovězte na tři jednoduché otázky a získejte dárek v podobě modelu Ferrari FXX v měřítku 1:20 na dálkové ovládání.
Tohle ferrari můžete vyhrát.
Tohle ferrari můžete vyhrát. | Foto: Ondřej Běhal

Čtyři rychlosti dopředu a tři dozadu má model Ferrari FXX na dálkové ovládání. Jde o napodobeninu vysoce výkonného závodního vozu postaveného na základě Ferrari Enzo v měřítku 1:20.

Tři Ferarri FXX věnovala do soutěže firma Shell, tři jednoduché otázky se tak týkají paliv. Odpovězte je správně, tipněte co nejbližší počet lidí, kteří se soutěže zúčastní, a výhra může být vaše. Soutěž trvá do neděle 18. prosince, modely se tak pokusíme doručit ještě pod stromeček.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

USA, Kanada a Mexiko se dohodly na nové podobě obchodní smlouvy

Spojené státy, Kanada a Mexiko se dohodly na upravené podobě nové severoamerické dohody o volném obchodu. Diplomatičtí zástupci dnes dohodu podepsali v Mexiku, smlouvu však ještě musejí ratifikovat zákonodárci všech tří zúčastněných zemí. Upravená dohoda má podporu Bílého domu i amerických demokratů, kteří mají většinu ve Sněmovně reprezentantů USA a kteří požadovali změny oproti původní podobě smlouvy sjednané administrativou amerického prezidenta Donalda Trumpa už v loňském roce.

Demokratická šéfka Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiová dnes uvedla, že upravená dohoda je nesrovnatelně lepší než původní plán Trumpovy administrativy z loňského roku. Dodala, že úpravy zahrnují například přísnější pravidla pro trh práce a ochranu životního prostředí.

Trump sám dnes zdůraznil, že nová obchodní dohoda bude pro Spojené státy "skvělá". "Bude to nejlepší a nejdůležitější obchodní dohoda, jakou kdy USA uzavřely," prohlásil. "Konečně skončí naše nejhorší obchodní dohoda, NAFTA," dodal prezident.

Zdroj: ČTK
Další zprávy