Soutěž: Vyhrajte jeden ze tří R/C modelů Ferrari na dálkové ovládání

redakce
16. 12. 2015 16:58
Odpovězte na tři jednoduché otázky a získejte dárek v podobě modelu Ferrari FXX v měřítku 1:20 na dálkové ovládání.
Tohle ferrari můžete vyhrát.
Tohle ferrari můžete vyhrát. | Foto: Ondřej Běhal

Čtyři rychlosti dopředu a tři dozadu má model Ferrari FXX na dálkové ovládání. Jde o napodobeninu vysoce výkonného závodního vozu postaveného na základě Ferrari Enzo v měřítku 1:20.

Tři Ferarri FXX věnovala do soutěže firma Shell, tři jednoduché otázky se tak týkají paliv. Odpovězte je správně, tipněte co nejbližší počet lidí, kteří se soutěže zúčastní, a výhra může být vaše. Soutěž trvá do neděle 18. prosince, modely se tak pokusíme doručit ještě pod stromeček.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Vítězem festivalu Írán:ci se stal snímek Róná, Azímova matka

Vítězným snímkem festivalu Írán:ci se stal celovečerní film Róná, Azímova matka afghánského režiséra Džamšída Mahmúdího působícího v Íránu. Cenu diváků získal Zámek snů, jehož režisérem je Rezá Mirkarimi, jedna z nejuznávanějších postav soudobé íránské kinematografie. Výsledky pořadatelé oznámili v pražském kině Světozor. Festival představující íránskou celovečerní, dokumentární i krátkou tvorbu se v úterý a ve středu přesouvá do Brna.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

D1 na Vysočině klouže, varují silničáři. V noci sněžilo, vyjely desítky sypačů

Okolo Jihlavy na 115. kilometru dálnice D1 platí varování před náledím, mezi 90. a 120. kilometrem může být vozovka kluzká. Podle dispečinku krajské správy silnic v kraji přes noc sněžilo, venku byly desítky sypačů. Na silnicích uvízlo několik kamionů, po ránu ale problémy se sjízdností silničáři nezaznamenali.

Sněžilo už v neděli v podvečer. "Venku bylo asi 90 sypačů, jelikož sněžilo i v noci, začaly znovu jezdit asi ve 2:00. Sem tam nějaký kamion v noci někde klouzal, ale teď už to jezdí," řekl dispečer.

Přes den bude na Vysočině zataženo, sněhových přeháněk ale bude podle meteorologů ubývat. Večer se může ojediněle tvořit mlha. Nejvyšší odpolední teploty budou od jednoho do tří stupňů Celsia.

Zdroj: ČTK
Další zprávy