Soutěž: Vyhrajte jeden ze tří R/C modelů Ferrari na dálkové ovládání

redakce
16. 12. 2015 16:58
Odpovězte na tři jednoduché otázky a získejte dárek v podobě modelu Ferrari FXX v měřítku 1:20 na dálkové ovládání.
Tohle ferrari můžete vyhrát.
Tohle ferrari můžete vyhrát. | Foto: Ondřej Běhal

Čtyři rychlosti dopředu a tři dozadu má model Ferrari FXX na dálkové ovládání. Jde o napodobeninu vysoce výkonného závodního vozu postaveného na základě Ferrari Enzo v měřítku 1:20.

Tři Ferarri FXX věnovala do soutěže firma Shell, tři jednoduché otázky se tak týkají paliv. Odpovězte je správně, tipněte co nejbližší počet lidí, kteří se soutěže zúčastní, a výhra může být vaše. Soutěž trvá do neděle 18. prosince, modely se tak pokusíme doručit ještě pod stromeček.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Třináct obětí při sebevražedném útoku v Kábulu

Nejméně 13 obětí včetně dětí a 30 zraněných si vyžádal sebevražedný atentát u školy v Kábulu. Zranění některých jsou vážná, takže počet obětí může vzrůst. Islamistické hnutí Tálibán odpovědnost za útok odmítlo. "Sebevražedný útočník se snažil dostat do školy, ale její ochranka si ho všimla. Poté se útočník odpálil v blízkosti školy," citovala agentura AFP afghánské ministerstvo vnitra. Dnešní útok se odehrál jen dva dny poté, co při náletu afghánské armády, který zasáhl náboženskou školu v severovýchodní provincii Tachár, zahynulo nejméně 12 lidí, včetně dětí. Nálet byl namířen proti hnutí Tálibán, které krátce předtím ve stejné provincii zabilo téměř čtyři desítky příslušníků afghánských jednotek.

Další zprávy