Diskuse ke galerii: Foto: V létě vyměňte volant za řídítka. Vybrali jsme 10 skútrů, které lze řídit s papíry na auto

Foto: V létě vyměňte volant za řídítka. Vybrali jsme 10 skútrů, které lze řídit s papíry na auto Zácpy, málo místa k parkování a nuda. To jsou každodenní trápení řidičů v městském provozu. Ale co takhle využít příznivého počasí a faktu, že s řidičákem na auto lze usednout i za řidítka skútrů do 125 ccm? Vybrali jsme proto 10 nejzajímavějších modelů všech velikostí. Našli jsme levné stroje pro začátečníky za 30 tisíc korun, elektrický model nebo extra luxusní Vespu za cenu Škody Fabia. Teď si už stačí jen vybrat.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 57 minutami

Manželé Kottovi z kauzy Rath nastoupili do vězení

Manželé Petr a Kateřina Kottovi nastoupili do vězení, kde si bude každý z nich odpykávat šestiletý trest za ovlivňování tendrů Středočeského kraje. ČTK to řekl důvěryhodný zdroj. Někdejší poslanec za ODS a bývalá ředitelka kladenské nemocnice podle rozsudku zmanipulovali zakázky na rekonstrukci zámku Buštěhrad a hostivického gymnázia, přijali na úplatcích téměř 17 milionů korun a sedm milionů předali tehdejšímu hejtmanovi Davidu Rathovi (dříve ČSSD).

Další zprávy