Volkswagen v Paříži chybí, Škoda nikoliv. Její stánek patří k hlavním tahákům výstavy

Foto: Jan Matoušek
Jan Matoušek Jan Matoušek
2. 10. 2018 6:02
Dnes začíná pařížský autosalon pro novináře z celého světa. Ještě před oficiálním zahájením jsme ale dostali možnost prohlédnout si stánek Škody, který i díky absenci mnoha velkých výrobců patří k těm větším a důležitějším. Kdo je hlavní hvězdou okřídleného šípu, ani není potřeba spekulovat - koncept Vision RS na sebe strhává veškerou pozornost. Ani modrý Kodiaq RS ale nepůsobí jako chudý příbuzný. Na to, co je u Škodovky v Paříži k vidění, se podívejte do galerie.

Zajímá-li vás, co aktuálně Škoda na českém trhu nabízí, klikněte zde.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Škola chce pomoci rodině otce, který při střelbě chránil dceru, založila veřejnou sbírku

Porubská Základní škola Ivana Sekaniny vyhlásila sbírku na pomoc rodině muže, kterého v úterý zastřelil útočník ve Fakultní nemocnici Ostrava (FNO). Muž vlastním tělem chránil svou dvanáctiletou dceru. Zavražděný muž byl jedním ze členů Spolku rodičů při ZŠ Sekaniny. Sbírka je účinná od dnešního dne, lidé mohou přispívat na účet 1012201912/5500.

Sbírkový účet založila i samotná FNO a je určen na podporu rodin obětí a zraněných. V pátek na ní bylo přes 1,4 milionu korun. Transparentní účet na pomoc pozůstalým po obětech střelby zřídila také Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava (VŠB-TUO). Studenti a zaměstnanci tam mohou posílat své příspěvky. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy