reklama
 
 

Škoda Karoq oficiálně odtajněna, jsme na místě premiéry. Podívejte se na fotografie, jak vypadá

18. 5. 2017
Škodou Karoq, tedy novou generací malého SUV, které se dříve jmenovalo Yeti, jsme už jezdili, víme i detailní informace o technice a pohonu. Až doposud jsme ale nevěděli, jak vypadá. Podívejte se na oficiální fotografie i ty, které jsme pořídili na místě premiéry ve Stockholmu. Žádná revoluce se nekoná, vypadá jako Seat Ateca, ovšem s tváří škodovek. Je to malý Kodiaq se světly inspirovanými Superbem.

Škoda Yeti končí po první generaci, nástupce se jmenuje Karoq. Jméno se inspirovalo větším SUV Kodiaq (jeho podrobnou recenzi čtěte zde). Škoda chce, aby všechny její vozy rodiny SUV začínaly písmenem K.

Jízdní vlastnosti jsou podle našich prvních dojmů po všech stránkách lepší než u Yetiho, sportovnější než u Kodiaqu a komfortnější než u sourozence Seatu Ateca, s nímž se bude Karoq vyrábět v Kvasinách. Podrobný test vozu si přečtěte tady.

Až doposud ale bylo veřejnosti utajeno, jak Karoq vypadá. Automobilka před pár dny zveřejnila sérii detailních fotografií. Nyní se Karoq definitivně odhalil, jsme na oficiální prezentaci v švédském Stockholmu. Podívejte se do galerie a zkuste hádat, kterými křivkami se inspiroval u svých škodováckých sourozenců.

autor: Eva Srpová | 18. 5. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama