Vyzkoušeli jsme Škodu Citigo po první modernizaci za pět let. Může to být její rozlučková podoba

Foto: Škoda Auto
Ondřej Běhal
27. 6. 2017 11:24
Škoda Auto představila novinářům modernizovanou verzi svého nejmenšího modelu Citigo. Nejméně prodávaná škodovka v Česku i ve světovém měřítku se prvních výraznějších úprav designu dočkala až po více než pěti letech prodeje. Může se stát, že jde o její rozlučkovou podobu. Podle informací Aktuálně.cz se o nástupci modelu vyráběného v Bratislavě spolu se sourozenci Seatem Mii a VW Up! stále nerozhodlo a může se stát, že buď žádný nebude, nebo půjde o model trochu jiného zaměření. Nejvíce se samozřejmě nabízí populární poloterénní kategorie SUV, jejíž zástupci pronikají i mezi nejlevnější auta. V galerii najdete přehled změn u aktuálně modernizované Škody Citigo.

Podrobnou recenzi faceliftované Škody Citigo včetně testu všech tří variant motorů čtěte zde.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy