Sháníte ojetou Dacii? Poradíme, kterou pořídit a jak vybrat nejlepší kus

Tomáš Starý
10. 6. 2019 6:02
Dacie jsou nejlevnější auta na trhu nových vozů, jak si vedou jako ojetiny? Jedná se o poměrně specifická auta, která v rukou svých majitelů zažívají mnohdy velmi těžký život, a proto je potřeba vybírat pečlivě. I proto jsou Dacie v dobrém stavu velmi horkým zbožím v autobazarech nebo inzerátech a rychle si najdou nového majitele. Projděte si rádce ojetými Daciemi.
Foto: Aktuálně.cz

Trápení pracanti

Nečekejte, že každá prodávaná ojetá Dacia bude ve slušném stavu, protože ji kupují ve velké mře soukromníci, a to nejen v Česku, ale i v Evropě (Duster byl vloni nejprodávanějším vozem v Evropě mezi soukromou klientelou).

Neplatí, že Dacie si pořizují jen senioři a nízkopříjmová část obyvatel. Často ji volí i movití zákazníci, kteří by si mohli bez obav o dostatek financí koupit třeba Range Rover. Ale Dacii berou jako rodinného pracanta, kterým se vozí pes do lesa a dříví na chalupu. Tomu může odpovídat stav aut. I proto se raději zaměřte na hledání vozu s vedenou servisní historií.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy