Seat odhalil malé SUV Arona

Seat Arona ve vrcholné verzi FR.
Seat Arona je prvním malým SUV koncernu Volkswagen na platformě MQB A0. Tu sdílí třeba s Ibizou, kterou designově i velikostí připomíná.
Na druhou stranu, Seat vůz označuje zároveň také jako sourozence většího SUV Ateca. S ním sdílí například prolis na kapotě.
K dispozici bude 68 barevných kombinací, a to také díky třem různým odstínům střechy. Oranžový lak Eclipse na fotce je novinkou.
Boční linie oken se směrem dozadu rychle zvedá směrem k D-sloupku.
Foto: Jan Matoušek
Jan Matoušek Jan Matoušek
16. 5. 2017 13:33
Seat na speciální akci v Barceloně představil novinářům nové malé SUV Arona. To jako první podobné auto koncernu Volkswagen stojí na platformě MQB A0, kterou sdílí s hatchbacky Seat Ibiza a Volkswagen Polo. Do prodeje vůz zamíří v listopadu, blízká budoucnost přinese sourozence tohoto vozu nejen od Volkswagenu, ale také od Škody.
 

Právě se děje

před 56 minutami

ÚOHS povolil vstup francouzského investora do on-line supermarketu Rohlik.cz

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil vstup francouzského investora Partech Partners SAS do společnosti Velká Pecka, která provozuje on-line supermarket Rohlik.cz. Úřad o tom informoval ve čtvrtek v tiskové zprávě.

"K navrhovanému spojení soutěžitelů dochází zejména v oblasti on-line maloobchodního prodeje potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby," uvedl úřad ve zprávě. Francouzská společnost bude firmu kontrolovat společně s jejím většinovým majitelem Tomášem Čuprem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy