Podvody, elektromobily, veterány i zmatená vláda: To nej z autorubriky Aktuálně.cz

Martin Přibyl Eva Srpová Martin Frei Jan Matoušek Martin Přibyl, Eva Srpová, Martin Frei, Jan Matoušek
25. 12. 2020 6:58
O čem všem jsme v rubrice Auto psali v roce 2020? Nechali jsme každého z redaktorů sestavit výběr svých top tří článků a jednoho auta navíc a sestavili přehled toho nejzajímavějšího. Podívejte se na něj.
Foto: Shutterstock

Top 3 Evy Srpové

"Před hodinou jsme ho prodali." O vysněných ojetinách, které v bazaru nikdy nekoupíte
Už vám někdy prodali v bazaru auto před nosem? Pokud si myslíte, že jste měli prostě smůlu, pravděpodobně jste naletěli. Je to naprosto běžná bazarnická podvodná praxe. Doporučuji článek kolegy Martina Přibyla o fenoménu, o kterém se málo píše.

Začalo to filmem a lámanou němčinou, dnes je to jedna z největších sbírek aut v ČR
Radek Pokorný má jednu z největších veteránských sbírek v Česku. Svoji vášeň zpřístupnil veřejnosti v obchodním centru nedaleko ruzyňského letiště. Všechno to přitom začalo v jednom kině…

Rozhovor s šéfem Škody: Superb mohl skončit, teď ale budeme vyrábět dostupnější auta
Škoda má nového šéfa a dění kolem jeho příchodu budí vášně: automobilka se prý má "snížit na úroveň Dacie", Superb se odstěhuje do Bratislavy a tak dále. V rozhovoru jsme se bavili o jeho plánech i o tom, jak mu chybí milovaná Jižní Afrika.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 42 minutami

Bitcoin ztrácí přes 16 procent, jeho cena klesla pod 48 tisíc dolarů

Nejznámější kryptoměna bitcoin v sobotu výrazně oslabuje, od pátku její cena odepsala více než 16 procent a klesla pod 48 tisíc amerických dolarů. Ukazují to záznamy na specializovaném webu CoinDesk. Oslabují i další kryptoměny, jako je ethereum.

"Zatím jsem zaznamenal, že se prodalo více než 4000 bitcoinů, což trh stlačilo prudce dolů," uvedl expert na kryptoměny a šéf společnosti CEC Capital Laurent Kssis. "Hned 1500 bitcoinů se v čase toho propadu vlastně prodalo za méně než jednu minutu," dodal.

Zdroj: ČTK
Další zprávy