Diskuse k článku: Nový designér Škody: Chtěl bych navrhnout auto, jehož plakát si budou lepit malí kluci nad postel

Nový designér Škody: Chtěl bych navrhnout auto, jehož plakát si budou lepit malí kluci nad postel Když loni Škoda oznámila odchod Jozefa Kabaně k BMW, byl to pro většinu lidí šok. Někteří dokonce mluvili o automobilové události roku. Mladoboleslavská automobilka si dávala s oznámením jména nového hlavního designéra poměrně na čas. Až v srpnu oznámila, že se jím stane Oliver Stefani. Ten od roku 2002 pracoval pro Volkswagen a má na svědomí například rodinu elektromobilů ID. "Přál bych si, aby byl design vozů Škoda emocionálnější," řekl v rozhovoru německý designér.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 54 minutami

Útočník na severu Tuniska ubodal Francouze, pak zranil vojáka

Útočník na severu Tuniska zabil nožem francouzského občana, který byl v zemi na návštěvě u příbuzných, a zranil jednoho tuniského vojáka. S odkazem na ministerstvo vnitra o tom informovala tuniská agentura TAP. Osmadvacetiletý pachatel je na útěku, policie však zná jeho identitu. Motiv útoku je zatím nejasný. V posledních letech na bezpečnostní složky i zahraniční turisty v Tunisku často útočili islamističtí ozbrojenci, připomíná agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy