Nové SUV od Škody zatím oficiálně známe jako studii. Jak daleko má k produkčnímu autu?

Nové SUV od Škody zatím oficiálně známe jako studii. Jak daleko má k produkčnímu autu?
Skica zádi studie Vision S, ze které postupně vznikne nové velké SUV od Škody.
Skica přídě studie Vision S. Dvojité světlomety by se měly dostat až do sériové výroby.
Toto je už fotografie konceptu pro Ženevu. Zejména světlomety a nárazník se ale na sériovém automobilu s velkou pravděpodobností změní.
Přestože se do zádi vejdou sedadla pro další pár cestujících, vypadá tato část koncepčního vozu poměrně sportovně. Zde už příliš mnoho změn neočekáváme.
Foto: Aktuálně.cz
Ondřej Běhal
17. 2. 2016 15:15
Škoda uvolnila první snímky svého nového velkého SUV. Ve skutečnosti jde ale o obrázky designové studie Vision S, která bude vystavena na březnovém autosalonu v Ženevě. Tato studie je pouze předobrazem budoucího produkčního modelu. Na příkladech už známých modelů Superb a Rapid, které vznikaly ze studií Vision C a Vision D, se můžete podívat, jak se skica studie postupně vyvíjí k produkčnímu modelu.
 

Právě se děje

před 25 minutami

Stát může vyplácet další program COVID nájemné, má schválení Evropské komise

Evropská komise udělila notifikaci třetí výzvě programu COVID nájemné. Sdělila to Štěpánka Filipová, mluvčí ministerstva průmyslu a obchodu (MPO), které program připravilo a díky schválení komise může začít vyplácet dotace. Stát z COVID nájemného III přispívá podnikatelům zasaženým v souvislosti s pandemií 50 procent na komerční nájem za čtvrtý kvartál loňského roku. Zájemci mohou o podporu žádat do 8. dubna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy