Nová auta pro rok 2016. Podívejte se, co už odtajnily jednotlivé značky

Nová auta pro rok 2016. Podívejte se, co už odtajnily jednotlivé značky
Audi připraví řadu derivátů ze základní verze nové generace modelu A4. Toto je sportovní varianta S4.
Hodně přísně se tváří zbrusu nový model BMW M2.
Nejmenším z vozů SUV nabízených značkou Ford v Evropě se stane Ecosport. V USA se prodává již několik let a dokonce stačil podstoupit facelift.
Pro opravdové milovníky sportovní jízdy je určen Ford Focus RS s pohonem všech kol.
Foto: Porsche
Radek Pecák Radek Pecák
22. 12. 2015 15:20
Foto: Velkou porci nových modelů nabídnou prémiové značky. Podstatně se rozšíří nabídka SUV, přibude řada výkonných vozů a na trh vstoupí i nové generace masově prodávaných aut s oblíbenou karosérií kombi. Značky si ale pro rok 2016 nechávají v rukávu ještě řadu překvapení.
 

Právě se děje

před 37 minutami

K Bermudám se blíží hurikán Humberto, udeřit má na sever ostrovů

Obyvatelé Bermud se připravují na příchod hurikánu Humberto, který by souostroví vzdálené asi tisíc kilometrů východně od amerického pobřeží mohl zasáhnout ve středu večer místního času (ve čtvrtek časně ráno SELČ). Lidé zabedňují okna svých domů, obchody se zavírají, doprava se zastavila a zdravotnická zařízení jsou v pohotovosti. Bermudská vláda povolala na pomoc příslušníky armádního sboru. Humberto, který byl ještě před třemi dny tropickou bouří, už se na pětistupňové hurikánové škále dostal na třetí stupeň. Informace Národního střediska pro hurikány (NHC) hovoří o tom, že střed živlu se pohybuje asi 300 kilometrů západně od Bermud a míří k ostrovům rychlostí kolem 26 kilometrů za hodinu.

Další zprávy