Kabriolety na českém trhu. Od nejlevnějšího k nejdražšímu

Kabriolety na českém trhu. Od nejlevnějšího k nejdražšímu
Peugeot 207 CC má již čtyři sedačky, i když zadní se prakticky nedají použít. Má plechovou skládací střechu a přijde na nejméně 400 000 korun.
Fiat 500C je hodně stylovou záležitostí. Nejde ale o typický kabriolet, shrnuje se pouze plátno uprostřed střechy. Cena u vozu s motorem 1,2 začíná na částce 380 900 korunách.
Podobné řešení zvolili i konstruktéři Citroën DS3 Cabrio. Auto lze nyní koupit za 448 900 korun, opět s benzinovou dvanáctistovkou pod kapotou.
Pátým kabrioletem na českém trhu s cenou pod půl milionu korun je nový Volkswagen Beetle. Auto, které má hodně z charakteru původního brouka, stojí nejméně 489 900 korun.
Foto: Smart
Radek Pecák Radek Pecák
24. 4. 2013 11:00

Prodej kabrioletů stoupl v posledních dvou letech v Česku o desítky procent. Nabídka tuzemských prodejců se rozšířila už na desítky modelů. Zatímco Smart ForTwo pořídíte už za 350 tisíc, Bugatti Veyron stojí přes 40 milionů.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Johnson už nad Labouristy vede o 18 procentních bodů, tvrdí průzkum. Strana pro brexit výrazně ztratila

Podpora Konzervativní strany britského premiéra Borise Johnsona se podle všeho před prosincovými volbami dál zvyšuje a v novém průzkumu společnosti Kantar se dostala už na 45 procent. Úterní čísla dávají vládní straně osmnáctibodový náskok před opozičními labouristy, jejichž podpora se proti poslední anketě Kantar nezměnila. Obecně v posledních týdnech průzkumy svědčí o nárůstu preferencí dvou hlavních politických stran a propadu těch menších.

Konzervativci si u Kantar od minulého týdne polepšili o osm procentních bodů, zatímco Strana pro brexit europoslance Nigela Farage spadla z devíti na dvě procenta. Liberální demokraté byli v nejnovějším průzkumu na 16 procentech, což znamená zhoršení o jeden procentní bod.

Zdroj: ČTK
Další zprávy