Podle britského serveru je nejzajímavějším bazarovým SUV Škoda Yeti. Podívejte se na vybranou Top10

Foto: Jiří Kaloč
Jiří Kaloč
26. 3. 2018 13:53
I když si novináři často myslí něco jiného, zákazníci mají většinou vlastní názor na to, co je a není pro ně při výběru automobilu důležité. A hlavně vědí, co nejvíce uspokojí jejich potřeby. Jenže novináři toho nenechají a stále radí a radí. Naposledy na britském serveru whatcar.com vybírali deset nejlepších SUV z druhé ruky. Překvapivou jedničkou jejich výběru se nakonec stal mladoboleslavský Yeti. Podívejte se, které další modely podle britských kolegů patří do "Top 10".
 

Právě se děje

před 14 minutami

Slovenský soud rozdal za tragickou explozi z roku 2007 podmínky

Soud uznal dva bývalé manažery Vojenského opravárenského podniku (VOP) ve slovenských Novákách vinnými z obecného ohrožení v souvislosti s mohutnou explozí, ke které v areálu došlo v roce 2007. Dvojici uložil podmíněné tresty. Tragédie si tehdy vyžádala životy osmi lidí a více než tři desítky zraněných. Další dva obžalované soud podle slovenských médií zprostil obžaloby. Proti verdiktu okresního soudu v Prievidzi se lze odvolat.

Exploze ve VOP Nováky, kde se likvidovala munice, byla 2. března 2007 do té doby největší průmyslovou tragedií v novodobých dějinách Slovenska. Výbuch poničil budovy závodu a vzniklá tlaková vlna poškodila okna v okruhu několika kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 16 minutami

Severní Korea přivítala, že skončil Trumpův poradce Bolton

Hlavní severokorejský jaderný vyjednávač Kim Mjong-kil přivítal rezignaci bezpečnostního poradce Bílého domu Johna Boltona, který v minulosti kritizoval severokorejské vedení za porušování lidských práv a vyzýval ke změně režimu v KLDR. Bolton odešel z funkce na žádost amerického prezidenta Donalda Trumpa. Severokorejský vyjednávač ocenil také středeční Trumpovo vyjádření, že by při rozhovorech s KLDR mohl uplatnit "novou metodu".

Zdroj: ČTK
Další zprávy