Nejlepší servis nabízí Ferrari. Sedm let all inclusive

Radek Pecák Radek Pecák
16. 5. 2011 15:14
S programem Ferrari začalo v České republice, postupně ho nabídne ve všech zemích
Nový servis Ferrari v Praze
Nový servis Ferrari v Praze | Foto: Radek Pecák

Praha - Jako první na světě začíná tuzemské zastoupení Ferrari nabízet svým zákazníkům sedmiletý servisní program na své vozy. Zdarma.

Marketingový ředitel tuzemského zastoupení Ferrari Jiří Rozkošný informoval, že program platí pro vozy objednané od letošního 15. března.

Týká se typů Ferrari California, 458 Italia nebo FF. Program se vztahuje na každý vůz. Pokud původní majitel toto Ferrari prodá, nárok na servis zdarma automaticky přechází na eventuálního dalšího majitele a běží až do dovršení lhůty 7 let.

Zadarmo je i olej

Program nese název Genuine Maintenance.

Zahrnuje plánovanou údržbu při standardních plánovaných servisních intervalech,  které jsou předepsány po ujetí každých 20 000 km nebo jednou za rok. Neexistuje přitom žádné omezení maximálního počtu kilometrů. Při návštěvě servisu dostane majitel auta zdarma dokonce i o originální díly, motorový olej a brzdovou kapalinu.

Opravuje se v novém areálu

Tuzemské zastoupení Ferrari od loňského  podzimu disponuje novým servisním areálem, ve kterém mají techníci k dispozici nejmodernější diagnostické přístroje.

Ferrari loni v Česku prodala 58 aut proti 40 v roce 2009. Letos do dubna v novém Ferrari odjelo 19 Čechů.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Antimonopolní úřad znovu posoudí tendr na informační systém ministerstva práce

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) se bude znovu zabývat výběrovým řízením na informační systém pro výplatu sociálních dávek, který vyhlásilo ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV). Předseda úřadu původní rozhodnutí zrušil, vyplývá to z rozhodnutí zveřejněného na stránkách úřadu.

Pod rozhodnutím je podepsaný ještě bývalý předseda úřadu Petr Rafaj, který ve funkci skončil v pondělí. Úřad rozhodnutí zveřejnil až dnes, poté co nabylo právní moci. Nový systém měl být v provozu od začátku roku 2021, kdy vyprší už dvakrát prodlužovaná smlouva s dosavadní společností OK System. Ministerstvo na začátku října informovalo, že je připraveno případně smlouvu znovu prodloužit.

Zdroj: ČTK
před 4 minutami

Soud uznal vinu obchodníků s naftou v letité kauze Setadiesel

Soud uznal vinu obchodníků s naftou v letité kauze litvínovské firmy Setadiesel. Potrestal 15 mužů nepodmíněnými a podmíněnými tresty. Škoda je vyčíslena na 351 milionů korun. Ústecký krajský soud vynesl ve čtvrtek rozsudek v Litoměřicích.

Soud uložil čtyřem mužům nepodmíněné tresty ve výši pěti let, jednomu uložil souhrnný tříletý nepodmíněný trest, ostatní dostali tříletý trest podmíněně odložený na zkušební dobu pěti let. Všem soud uložil také peněžité tresty v rozmezí od 200 000 do milionu korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy