Na veletrhu pohřebnictví se vyhlašovalo "nej" pohřební auto. Vyhrálo mohutné americké SUV

Eva Srpová Eva Srpová
7. 11. 2017 7:11
V Lysé nad Labem se o prvním listopadovém víkendu konal veletrh o pohřebnictví s názvem Poslední cesta. Návštěvníci se také mohli zúčastnit soutěže o "nej" pohřební auto. Vítězem se stala mohutná "amerika", která mezi upravenými dodávkami a především oblíbenými Mercedes-Benzy třídy E různého stáří vynikala. Vítězný světlý Cadillac Escalade patří pohřebnímu ústavu v Jablonci nad Nisou.

Redakce Aktuálně.cz o víkendu navštívila veletrh o pohřebnictví a reportáž je k dispozici zde. Na akci se také soutěžilo o "nej" pohřební auto. Podívejte se do galerie na hlavní favority a také na vítěze.

Foto: Pohřební služba Excellent

Tradičně oblíbenými osobními auty, která do svého vozového parku pohřební služby pořizují, jsou modely značky Mercedes-Benz, a to zejména třída E. 

 

Právě se děje

před 1 minutou

Phoenix zvládl závěr a získal v semifinále NBA proti Clippers druhou výhru

Basketbalisté Phoenixu pojedou do Kalifornie na třetí a čtvrté semifinále NBA proti Los Angeles Clippers za stavu 2:0 na zápasy. Vítězství 104:103 zajistil druhému týmu Západní konference košem 0,7 sekundy před koncem Deandre Ayton, autor 24 bodů a 14 doskoků. Nejlepším střelcem Suns byl s 29 body Cameron Payne. Clippers táhl s 26 body Paul George, ale osm vteřin před koncem minul dva trestné hody.

Další zprávy