reklama
 
 

Do Prahy míří tisíc aut. Motor show Legendy láká i na Bugatti českého miliardáře

14. 5. 2019 6:02
Motoristická slavnost Legendy si v kalendáři automobilových nadšenců získala své pevné místo. Loňským přesunem z Bohnic na holešovické výstaviště, kde se bude akce odehrávat i letos, sice výstava přišla o komorní a noblesní atmosféru, na druhou stranu je akce lépe dostupná a již loni se na ní ukázalo větší množství automobilů. Na co chce lákat návštěvníky letošní šestý ročník, se podívejte do galerie.

Ačkoliv se loni Legendy konaly na začátku června, letos se organizátoři rozhodli přesunout dobu konání už na polovinu května. V Holešovicích budou tedy vozy k vidění od pátku 17. do neděle 19. května. Stejně jako loni, i letos bude hlavní nádvoří výstaviště patřit jedinému tématu. Půjde o americká auta všeho druhu. Pořadatelé slibují jak muscle cars ze 60. let, tak i velká nákladní vozidla.

Další část výstavy bude přímo v Průmyslovém paláci. "Pravé křídlo, které bude Pavilonem elegance, jsme zasvětili více jak padesátce nejúžasnějších automobilů slavnosti všech ročníků výroby. Prostřední část paláce bude Pavilonem rychlosti, kde si návštěvníci budou moci prohlédnout pětadvacítku aktuálních hypersportů z celého světa," slibuje ředitel slavnosti Lubor Kos. Oproti loňskému roku bude nově zpřístupněno levé křídlo paláce, kam organizátoři umístili odpočinkovou zónu, například s herními simulátory.

Ve spodní části areálu pak budou, stejně jako v loňském roce, kluby a vystavovatelé nových automobilů. Celkem má být k vidění přes 1000 automobilů. Vstupné na místě stojí 490 korun pro dospělého a 250 korun pro tělesně postižené s doprovodem nebo dítě s výškou nad 150 cm. Menší děti mají v doprovodu dospělého vstup zdarma.

autor: Jan Matoušek | 14. 5. 2019 6:02

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama