Mototechna tehdy a nyní

Mototechna tehdy a nyní
Takto vypadaly Mototechny dříve. Na snímku je kolínská v roce 1969.
Dívky v AAA byly při zahájení prodejů oblečeny v retrošatičkách.
Prodavači a opraváři v socialistických Mototechnách na sobě mívali pracovní pláště.
Vypadaly přesně takto.
Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek Radek Pecák Vojtěch Marek, Radek Pecák
12. 9. 2012 12:00

Téměř tři stovky vozů s maximálním stářím do dvou let a do hranice 30 000 najetých kilometrů hodlá největší tuzemský autobazar AAA Auto nabízet ve svých odděleních, pro které začíná používat staronový název Mototechna. S prodejem zcela nových aut se zatím podle ředitelky Karolíny Topolové nepočítá.

 

Právě se děje

před 32 minutami

V Británii skončilo hlasování o novém předákovi labouristů, výsledek strana oznámí v sobotu

V Británii dnes skončilo několikatýdenní hlasování o novém předákovi labouristů. Členové a příznivci opoziční strany vybírali ze tří uchazečů o funkci, kterou dosud zastával Jeremy Corbyn. Favoritem klání je stínový ministr pro brexit Keir Starmer, který se v boji střetl se dvěma ženami: Rebeccou Longovou-Baileyovou a Lisou Nandyovou. Výsledek hlasování labouristé oznámí v sobotu.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 59 minutami

Ropa prudce zdražuje, podle Trumpa Rijád a Moskva sníží těžbu

Ceny ropy se prudce zvyšují - severomořská ropa Brent i americká lehká ropa WTI vykázaly svůj nejprudší jednodenní nárůst v historii. Ropa reaguje na prohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa, že Rusko a Saúdská Arábie brzy oznámí, že se dohodly na snížení těžby o deset až 15 milionů barelů denně. Moskva ale takový vývoj nepotvrdila.

Americká lehká ropa WTI přidávala krátce před koncem obchodování 25 procent na 25,38 dolaru za barel, což byl její nejvyšší jednodenní nárůst. Severomořská ropa Brent ve stejnou dobu zdražovala o 21,3 procenta na 30,02 dolaru za barel. Je to také rekordní jednodenní nárůst, ale cena stále zůstává o více než polovinu nižší než v závěru loňského roku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy