Foto: Modelky na autosalonu v Paříži. Krásek pózujících u aut je čím dál méně

Modelky z autosalonů pomalu mizí.
Modelek na autosalonech je čím dál méně...
...ale občas stojí za to.
Prvoplánově vyzývavé oblečení už ale nenosí.
Foto: Viktor Láska
Viktor Láska
5. 10. 2018 11:11
Pařížský autosalon začal 2. října, po dvou novinářských dnech se otevřel veřejnosti. Automobilky léta lákaly na své novinky také díky krásným modelkám, které se profesionálně usmívaly do kamer, na novináře i na návštěvníky. V posledních letech jich ale ubývá, i proto, že výrobci nechtějí čelit narážkám na sexistický marketing. Modelek ubylo a jsou mnohem více zahalené. Často u aut stojí i muži, anebo raději vůbec nikdo. Přesto jsme pár krásek nafotili. Podívejte se do galerie.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy