Máte velkou rodinu a MPV je moc malé? Radíme, jakou vybrat ojetou osobní dodávku

Petr Šikl
25. 1. 2019 6:02
Osobní dodávka je pro mnohé rodiny představou ideálního auta. Je totiž maximálně univerzální a dá se v ní pohodlně cestovat. Jenže nové modely stojí od milionu výš. Radíme, po čem se poohlédnout mezi ojetinami a přidáváme servisní tipy, díky kterým můžete i ušetřit na servisu.
Foto: Volkswagen

Ojetá osobní dodávka - proč ji vybrat?

Pět rodinných členů převeze kdejaké auto, ale pokud si chce každý užívat svého sedadla a neomezovat se v počtu zavazadel, nemá příliš na výběr. Řešení existuje v podobě velkých vozů z řad osobních dodávek. Jenže ty jako zánovní ojetiny stojí stále dost peněz. Při omezeném rodinném rozpočtu proto nezbývá nic jiného než sáhnout po ojetině. Sestavili jsme několik horkých kandidátů.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Zemřel volejbalový mistr světa Smolka, bylo mu 81 let

Volejbalový mistr světa z roku 1966 z Prahy Josef Smolka dnes zemřel ve věku 81 let. O úmrtí legendy Dukly Liberec informoval ČTK ředitel klubu Pavel Šimoníček.

Smolka, rodák z Troubek, získal s úspěšnou generací reprezentantů také bronzovou medaili na olympijských hrách v Mexiku 1968 a byl vicemistrem Evropy z roku 1967.

Na domácí scéně se stal jako hráč trojnásobným mistrem republiky a později jako trenér dovedl Duklu k pěti titulům. Je také členem Síně slávy českého volejbalu.

Jeho stejnojmenný syn byl rovněž volejbalovým reprezentantem a v současné době působí v klubu pod Ještědem jako kouč mládeže.

Zdroj: ČTK
Další zprávy