Kreativita v boji s koronavirem. Automobilky mění loga, Škoda nasadila Octavii roušku

Martin Přibyl Martin Přibyl
28. 3. 2020 6:38
Koronavirus těžce dopadá na výrobu a prodej automobilů po celém světě. Týmy spravující jejich sociální sítě ale nezahálejí a profily se plní poděkováním, povzbudivými videi i návody, jak se chovat v době koronavirové krize. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější.

Audi a jeho nové logo

Jedním ze základních principů ochrany před koronavirem je to, abychom si od sebe drželi odstup. Podobně jako to dělají kroužky v upraveném logu automobilky Audi.

 

Právě se děje

před 39 minutami

Testy v Premier League přinesly jeden případ nákazy v Tottenhamu

Další vlna testování v anglické fotbalové Premier League před plánovaným restartem soutěže 17. června přinesla jeden pozitivní výsledek na koronavirus. Tottenham potvrdil, že nákaza se objevila u člena klubu, jenž neměl příznaky covidu-19.

Pozitivní test pochází z pondělního a úterního testování celkem 1197 osob. Předchozí tři vlny odběrů po návratu fotbalistů k týmovým tréninkům přinesly 12 pozitivních výsledků.

Nejbohatší soutěž světa se kvůli koronavirové pandemii nehraje od března. Do konce sezony zbývá devět kol, během dvou týdnů do restartu ligy kluby čekají ještě přípravné zápasy. Tabulku vede s obřím náskokem 25 bodů Liverpool, jemuž stačí dvakrát vyhrát, aby se po třiceti letech stal mistrem.

Další zprávy