Kreativita v boji s koronavirem. Automobilky mění loga, Škoda nasadila Octavii roušku

Martin Přibyl Martin Přibyl
28. 3. 2020 6:38
Koronavirus těžce dopadá na výrobu a prodej automobilů po celém světě. Týmy spravující jejich sociální sítě ale nezahálejí a profily se plní poděkováním, povzbudivými videi i návody, jak se chovat v době koronavirové krize. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější.

Audi a jeho nové logo

Jedním ze základních principů ochrany před koronavirem je to, abychom si od sebe drželi odstup. Podobně jako to dělají kroužky v upraveném logu automobilky Audi.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Ivanka Trumpová mohla podporou firmy porušit etická pravidla, na twitteru propagovala plechovku fazolí

Dcera a poradkyně amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanka možná porušila vládní etická pravidla podporou potravinářské firmy Goya Foods. Uvedla to agentura Reuters. V úterý se totiž na twitteru objevila fotografie, jak Trumpová drží plechovku fazolí od této firmy. Text k tomu hlásí: "Je to Goya, tak to musí být dobré". Trumpová svým postojem reagovala na výzvy k bojkotu firmy, jejíž ředitel je prezidentovým příznivcem.

Trumpová později svůj tweet ještě doplnila španělskou verzí textu. Goya Foods je americká firma, která dodává potraviny z latinskoamerických zemí. Její ředitel Robert Unanue se minulý týden objevil vedle Trumpa v Bílém domě, kam přijel podepsat dekret o sestavení poradního panelu, jehož úkolem bude podnítit blaho hispánské komunity.

"Nám všem bylo opravdu požehnáno, když máme vůdce, jako je prezident Donald Trump," řekl Unanue. Na twitteru pak pod hesly #Goyaway a #BoycottGoya začala kampaň vyzývající k bojkotu firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy