Koncepty Škoda z posledních let

Koncepty Škoda z posledních let
Ale Škoda přišla v minulých měsících i s jinými komcepty: auto s pohonem na elektrickou energii již zanedlouho začne jezdit v běžném provozu.
To studie Vision D posloužila pouze k prezentaci jednotlivých designových prvků a linií, které budou použity na budoucích škodovkách.
Koncept nejrychlejší Škody RS vznikl v Británii.
Tato Fabia RS2000 ve skutečnosti vůbec rychlá není.
Foto: Škoda auto
Radek Pecák Radek Pecák
12. 9. 2011 9:00

Koncept elektrické octavie a o šest měsíců později designový koncept Vision představila na minulých velkých autosalonech mladoboleslavská Škoda. Do třetice přichází s konceptem vozu, který se začne prodávat již na jaře a bude mezistupněm mezi fabií a octavií.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Kandidátem na prezidenta francouzských Republikánů bude Ciotti či Pécresseová

Francouzská pravicová strana Republikáni (LR) si v prvním kole hlasování vybrala jako své dva kandidáty pro dubnové prezidentské volby Valérii Pécresseovou a Érica Ciottiho, uvedl list Le Monde. Druhé kolo hlasování, z nějž vzejde hlavní kandidát pravice, se uskuteční v pátek a v sobotu. Vedení strany plánuje vítěze vyhlásit v sobotu odpoledne. O pozici usilovalo celkem pět osobností, v primárkách nyní neuspěl například bývalý evropský vyjednavač pro brexit Michel Barnier.

Předseda strany Christian Jacob ve čtvrtek oznámil, že do závěrečného hlasování se probojovala prezidentka pařížského regionu Valérie Pécresseová, která získala 25 procent stranických hlasů a šéf regionální rady departementu Alpes-Maritimes na francouzské riviéře Éric Ciotti, který v prvním kole zvítězil s 25,59 procenta hlasů.

Prezidentské volby ve Francii se uskuteční v dubnu příštího roku. Průzkumy veřejného mínění favorizují současného prezidenta Emmanuela Macrona. Za jeho vyzývatelku je považovaná šéfka krajně pravicového Národního sdružení (RN) Marine Le Penová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy