Co by mělo mít vaše auto, abyste ho jednou dobře prodali? Výbavu dobře promyslete

Lukáš Vaverka
27. 9. 2018 6:02
Jakou výbavu nevynechat při pořízení nového auta? Nemyslete jen na to, co se líbí vám. Pokud si nyní nejste jistí, že vám váš vůz zůstane celý život, jednou budete muset řešit i to, jak ho dobře prodat. Ceníky nových aut mají leckdy i několik stránek příplatkových položek. Vybrali jsme za vás ty nejdůležitější, které byste si měli ve vlastním zájmu pořídit, aby se z vašeho auta nestal bazarový ležák.
Foto: iStock

Jak na výbavu?

Při dnešní šíři nabídky nových aut je snadné si omylem pořídit špatně naspecifikované auto - buď bez důležité výbavy, nebo naopak prošpikované vymoženostmi, které nikdy nevyužijete a nikdo je neocení.

Podívali jsme se na nezbytnou výbavu nového auta z úhlu, který do svých úvah zahrne málokdo, a sice z hlediska budoucí prodejnosti ojetého auta. Svůj automobil si totiž nechcete jen vybrat a roky bezstarostně používat, ale také ho jednou budete chtít bez zbytečných komplikací prodat - tedy za rozumnou cenu a v rozumném čase. Projděte si s námi, co by v autě nemělo chybět, pokud nechcete vytvořit budoucí bazarový "ležák".

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 32 minutami

Bitcoin ztrácí přes 16 procent, jeho cena klesla pod 48 tisíc dolarů

Nejznámější kryptoměna bitcoin v sobotu výrazně oslabuje, od pátku její cena odepsala více než 16 procent a klesla pod 48 tisíc amerických dolarů. Ukazují to záznamy na specializovaném webu CoinDesk. Oslabují i další kryptoměny, jako je ethereum.

"Zatím jsem zaznamenal, že se prodalo více než 4000 bitcoinů, což trh stlačilo prudce dolů," uvedl expert na kryptoměny a šéf společnosti CEC Capital Laurent Kssis. "Hned 1500 bitcoinů se v čase toho propadu vlastně prodalo za méně než jednu minutu," dodal.

Zdroj: ČTK
Další zprávy