Jaguar přišel se zimní výbavou. Bude i pro Čechy

Tomáš Rybecký
1. 11. 2013 14:00
Jaguar XF 3,0 l AWD v zimní edici se bude prodávat i v ČR
Foto: Jaguar

Jaguar XF se pro chladné měsíce vybavil speciální zimní výbavou. Sportovní sedan s o 10 % zlevněným inteligentním pohonem všech kol bude k dispozici i pro české zákazníky.

Jaguar XF AWD "Winter Edition" s motorem 3,0 l nabízí výkon až 340 k a v rámci zimní edice obsahuje prvky, jako jsou elektrické vyhřívání čelního skla, předních sedadel a volantu, zadní sedadla s uzavíratelným otvorem pro lyže, možnost připojení mobilního telefonu a přehrávání hudby uložené v telefonu přes Bluetooth, parkovací asistent s vizualizací vzdálenosti na dotykovém displeji, či 19" litá kola. Cena zimní edice Jaguaru XF 3.0 AWD činí 1 450 592 Kč včetně DPH.

Pro náročnější zákazníky Jaguar připravil sportovní variantu zimní edice, Jaguar XF 3.0 AWD "Wintersport Edition". Ta zahrnuje speciální aerodynamický paket a 20" kola z lehkých slitin. Cena designového paketu "Wintersport" činí 39 010 Kč včetně DPH, Jaguar XF 3.0 l AWD v edici „Wintersport" tak dostanete za 1 489 602 Kč včetně DPH.

 

Právě se děje

před 25 minutami

Španělské státní dráhy Renfe Operadora jednají o převzetí podílu 50 procent ve společnosti Leo Express. Informoval o tom list El País

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze. Podle soudce Edsona Fachina případ nespadal do kompetence soudu ve městě Curitiba, který rozsudek vynesl, napsala agentura Reuters. Soudce proto nařídil, aby se případem znovu zabýval federální soud v Brasílii. Proti rozhodnutí se státní zástupce odvolá. Lula obvinění z úplatkářství dlouhodobě odmítá.

Zdroj: ČTK
Další zprávy